Bioderma Photoderm Bronz Fluide SPF50+

Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
p_1416

Bioderma Photoderm Bronz Fluide SPF50+ Opis produktu

Bioderma Photoderm Bronz Fluide SPF50+ - fluid przyspieszający opalanie

Chcąc uniknąć podrażnień i poparzeń słonecznych, pamiętaj o zastosowaniu odpowiednich kosmetyków. Szczególną pielęgnację należy zapewnić skórze bardzo jasnej i piegowatej, gdyż jest ona wyjątkowo narażona na negatywne skutki promieniowania słonecznego. Z myślą o takiej cerze stworzono fluid przyspieszający opalanie Photoderm Bronz SPF50 marki Bioderma.
Fluid przyspiesza opalanie, jednocześnie chroniąc bardzo wrażliwą skórę. Dzięki wykorzystaniu rewolucyjnego kompleksu Cellular Bioprotection™, Photoderm Bronz doskonale pobudza procesy immunologiczne w czasie ekspozycji na słońce. W skład kosmetyku wchodzi również odżywcza witamina E, która odżywia i zabezpiecza skórę przed uszkodzeniem. Dzięki lekkiej konsystencji oraz hipoalergicznej i wodoodpornej formule fluid doskonale sprawdza się w każdych warunkach.
Fluid Photoderm Bronz marki Bioderma to gwarancja bezpiecznego i skutecznego opalania. Dzięki niemu skóra zyskuje piękny i równomierny koloryt, bez ryzyka wystąpienia podrażnień lub poparzeń.

Bioderma Photoderm Bronz Fluide SPF50+ Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięBioderma Photoderm Bronz Fluide SPF50+
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie