Bioderma Photoderm KID SPF50+

Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
p_1418

Bioderma Photoderm KID SPF50+ Opis produktu

Bioderma Photoderm Kid Lait SPF50+ - mleczko ochronne dla dzieci

Mleczko jest przeznaczone do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka w trakcie ekspozycji na słońce. Nadaje się do stosowania w trakcie pobytu na plaży lub na co dzień przy silnie operujących promieniach słonecznych.
Mleczko Photoderm Kid jest gwarantem wysokiej ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV. Zabezpiecza wrażliwą dziecięcą skórę przed wpływem wolnych rodników oraz przed defragmentacją tkanek powodowaną ekspozycją na słońce i promieniowaniem UVA/UVB. System filtrów zawarty w dermokosmetyku, nie tylko działa od zewnątrz, ale także od wewnątrz, aktywując naturalne mechanizmy obronne skóry. Dzieje się tak za sprawą opatentowanego kompleksu Cellular Bioprotection™ . Dodatkowo peptyd C, czyli kompleks trzech aminokwasów - arganiny, glicyny i metioniny - wzmacnia skórę.
Dermokosmetyk silnie chroni skórę w trakcie ekspozycji na słońce, pozwalając na uzyskanie jednolitej, zdrowej opalenizny. Nie klei się, zatem nie przeszkadza dziecku w trakcie zabawy i pełni niewidoczną barierę dla promieniowania.

Bioderma Photoderm KID SPF50+ Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięBioderma Photoderm KID SPF50+
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie