Bioderma Photoderm KID SPF50+

Brak w magazynie
  • odbiór w sklepie 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
p_1419

Bioderma Photoderm KID SPF50+ Opis produktu

Bioderma Photoderm Kid Spray SPF50+ - spray ochronny dla dzieci

Spray przeznaczony jest do ochrony dziecięcej oraz niemowlęcej skóry w trakcie ekspozycji na promienie słoneczne. Polecany jest do codziennego stosowania w miesiącach, w czasie których jesteśmy szczególnie narażeni na szkodliwy wpływ promieni słonecznych.
Opatentowana formuła Cellular Bioprotection™ pozwala na ochronę skóry nie tylko z zewnątrz, ale także od wewnątrz. Ten unikalny kompleks stymuluje bowiem naturalne mechanizmy regeneracyjne i ochronne skóry, zapewniając bezpieczeństwo materiałowi genetycznemu zapisanemu w tkankach. Dodatkowo zawarty w formule peptyd C złożony z kombinacji trzech naturalnie występujących aminokwasów - argininy, glicyny i metioniny - wzmacnia immunologiczne zdolności skóry, co jest szczególnie cenne w przypadku dzieci. Wygodna forma sprayu pozwala na szybką aplikację nawet w trakcie bardzo intensywnej zabawy.
Stosowanie sprayu gwarantuje maksymalną ochronę dla skóry dziecięcej przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. W efekcie powstała opalenizna jest zdrowa i gładka, a na cienkiej skórze dzieci i niemowląt nie powstają podrażnienia i oparzenia.

Bioderma Photoderm KID SPF50+ Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięBioderma Photoderm KID SPF50+
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie