Bobovita Truskawka, Jabłko i Banan z Napojem Owsianym, 100 g

mus dla dzieci
Produkt dostępny online
3,99 zł / 100 g
Bobovita Truskawka, Jabłko i Banan z Napojem Owsianym, 100 g Bobovita Truskawka, Jabłko i Banan z Napojem Owsianym, 100 g
Cena od 3,99 zł Normalna cena 4,99 zł
0,00 zł w klubie
Produkt dostępny online
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Bobovita Truskawka, Jabłko i Banan z napojem owsianym - mus dla dzieci

Mus truskawka, jabłko i banan z napojem owsianym. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, bez laktozy. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. Bez dodatku cukru, zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry. Nasze owoce w tubkach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Możesz mieć pewność, że składniki w tubkach BoboVita pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych upraw, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych.

Składniki: owoce 61% (truskawka 23%, jabłko 20%, banan 18%), napój owsiany 34% (woda, hydrolizowana mąka owsiana), mąka owsiana, czarna marchew, zagęszczony sok cytrynowy.

Nie zawiera mleka.

Wartości odżywcze:

Przechowywanie i przygotowanie:

Przed otwarciem przechowuj produkt w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu tubka może być zamknięta i przechowywana w lodówce przez 24 godziny pod warunkiem, że dziecko nie jadło bezpośrednio z tubki. Nie używaj produktu, jeśli zauważysz, że opakowanie jest uszkodzone. Należy przestrzegać instrukcji właściwego przygotowania. Nigdy nie podgrzewaj tubki z produktem w kuchence mikrofalowej. Wymieszaj produkt w tubce przed podaniem. Wyciśnij zawartość tubki do miseczki lub bezpośrednio na łyżeczkę. Dziecko powyżej 12. miesiąca życia może jeść produkt bezpośrednio z tubki wyłącznie pod opieką dorosłego. Zakrętkę z opakowania należy trzymać poza zasięgiem dziecka.

Informacje dodatkowe

Kategoria
First enabled date
First enabled date 31 lip 2021
Wiek dziecka
Wiek dziecka od 7 miesiąca życia
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 199zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Dostępność w Sklepach

Bobovita Truskawka, Jabłko i Banan z Napojem Owsianym

Bobovita Truskawka, Jabłko i Banan z Napojem Owsianym, 100 g

mus dla dzieci

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.