Braster System Domowej Profilaktyki Raka Piersi, 1 szt.

urządzenie do samobadania piersi

Produkt niedostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprawdź dostępność w sklepach

Braster System Domowej Profilaktyki Raka Piersi, 1 szt. Braster System Domowej Profilaktyki Raka Piersi, 1 szt.
0,00 zł
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprawdź dostępność w sklepach

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Braster System Domowej Profilaktyki Raka Piersi

Poznaj BRASTER – urządzenie do samodzielnego profilaktycznego badania piersi

BRASTER to rewolucyjne urządzenie diagnostyczne opatentowane przez polskich naukowców, służące do samodzielnej kontroli piersi w ramach profilaktyki nowotworów. Urządzenie wykorzystuje bezpieczną technologię termografii kontaktowej. Badanie urządzeniem BRASTER jest szybkie, bezbolesne, nieinwazyjne i można je wykonać w domu.
• BRASTER to rewolucyjne w skali świata urządzenie medyczne do badania piersi.
• Skuteczność potwierdzona w badaniach klinicznych na grupie 4500 kobiet.
• Urządzenie BRASTER jest wygodne w użyciu, badanie jest bezbolesne i zajmuje tylko 15 minut.
• Wykrywa zmiany już od 3 mm.
• Brak działań niepożądanych.
• Stanowi uzupełnienie dla innych form profilaktyki, takich jak mammografia i USG piersi.
• Przyjazna aplikacja na smartfon lub tablet pokaże krok po kroku jak przeprowadzić

Dlaczego warto wykonywać badania za pomocą urządzenia BRASTER?

Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór u kobiet, a jego wczesne wykrycie może oznaczać mniej inwazyjne leczenie. Zgodnie z zaleceniami, profilaktyka nowotworów piersi obejmuje regularne wykonywanie badania USG lub mammografii, badanie wykonywane przez lekarza, a także samodzielne badanie piersi raz w miesiącu w domu. Prawidłowo przeprowadzane samobadanie pozwala na wczesne wychwycenie niepokojących zmian. Niestety, nie zawsze wykonywane jest ono właściwie, ponadto nie pozwala na odróżnienie guzka nowotworowego od innej, niegroźnej zmiany w piersi. Z pomocą przychodzi tu BRASTER, innowacyjne w skali świata polskie urządzenie do samodzielnego badania piersi w domu jako uzupełnienie badań profilaktycznych.
Badanie urządzeniem BRASTER jest wygodniejsze, prostsze i bardziej wiarygodne niż samodzielnie wykonywane badanie palpacyjne. Ponadto, stosowanie różnych metod diagnostyki gwarantuje większą szansę na wczesne wykrycie zmiany w piersi, co oznacza także zwiększenie prawdopodobieństwa całkowitego powrotu do zdrowia.
Technologia termografii kontaktowej zastosowana w urządzeniu BRASTER pozwala na obrazowanie różnic temperatury na powierzchni piersi. Zmiany nowotworowe, ze względu na nasilony metabolizm i gęstą sieć naczyń włosowatych, odróżnia wyższa temperatura od pozostałych zdrowych tkanek, zostaną więc uwidocznione na zarejestrowanym obrazie.

Jak wykonać badanie urządzeniem BRASTER?

Badanie urządzeniem BRASTER należy wykonywać między 3 a 12 dniem cyklu. Przed wykonaniem badania należy pobrać darmową aplikację na telefon lub tablet. Następnie wystarczy zgodnie z instrukcjami przyłożyć urządzenie do badanej piersi. Opatentowana matryca termograficzna zastosowana w urządzeniu BRASTER zarejestruje obraz, który za pomocą aplikacji zostanie wysłany do centrum telemedycznego. Tam badanie zostanie poddane analizie za pomocą algorytmów, a jego wynik dostępny będzie w ciągu 2 dni na koncie użytkownika. Co ważne, po wykonaniu sześciu kolejnych badań, zostaną one poddane analizie porównawczej. W ten sposób możliwa będzie długoterminowa ocena zmian zachodzących w piersiach i szybkie wychwycenie niepokojących objawów.
Urządzenie BRASTER stanowi doskonałe uzupełnienie profilaktyki raka piersi. Stosując je, zwiększasz szansę na wykrycie ewentualnych zmian w piersi na wczesnym etapie. BRASTER pozwala na wykonanie badania i uzyskanie wiarygodnego wyniku w domowym zaciszu.
Należy pamiętać o przeciwwskazaniach do stosowania urządzenia BRASTER, które obejmują m.in. leczenie onkologiczne z powodu raka piersi lub okres tuż po leczeniu, infekcje przebiegające z podwyższoną temperaturą ciała większą niż 38˚C, okres ciąży lub karmienia piersią, biopsję piersi, tumorektomię.

Dodatkowe informacje

Marka
Marka BRASTER
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 199zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Produkt nie ma jeszcze opinii.