Marka: Avene

Eau Thermale Avène to marka własna firmy Pierre Fabre Dermocosmétique, która produkuje dermokosmetyki na bazie wody termalnej Avène. Dokłada przy tym wszelkich starań, aby odkrywać, ulepszać oraz zapewniać najlepsze sposoby leczenia chorób skóry. Dzięki bogatej wiedzy medycznej i specjalistycznej w zakresie tworzenia swoich produktów, marka oferuje szeroką gamę preparatów stosowanych w łagodzeniu trądziku, zakażeń grzybiczych, atopowego zapalenia skóry, łuszczycy oraz łysienia.

Woda termalna Avène to dar natury. Ma wiele wspólnego ze skórą – obie są niezwykle delikatne, a jednocześnie silne i godne szacunku. Celem marki jest zapewnienie jak najlepszej i najbardziej naturalnej pielęgnacji twarzy oraz ciała.

Centrum produkcyjne Avène zostało wybudowane w 1989 roku w miejscu, gdzie bije źródło wody Avène. Centrum produkcyjne połączone jest bezpośrednio ze źródłem, aby chronić niezwykłe właściwości wody termalnej Avène. Obecnie pracuje tam ponad dwieście osób, które doglądają procesu produkcji i pakowania oraz kontrolują produkty marki Eau Thermale Avène. Centrum wyposażone jest w urządzenia pozwalające produkować i pakować produkty z gamy Tolérance extrême D.E.F.I. (Dispositif Exclusif Formule Intacte - Wyjątkowe Opakowanie Formuła Nietknięta) w warunkach zupełnej sterylności. Ten specjalistyczny proces technologiczny jest opatentowany i jedyny na świecie. Wywodzi się on z wiedzy o produkcji leków do wstrzyknięć. Obejmuje rygorystyczną kontrolę na każdym etapie produkcji i gwarantuje całkowitą sterylność produktu.

Kosmetyki Avène

Kosmetyki Avène tworzone są z myślą o skórze wrażliwej, nadwrażliwej, alergicznej oraz podrażnionej, zarówno dorosłych jak i dzieci oraz kilkumiesięcznych niemowląt. Pomagają także zwalczać zmarszczki oraz chronić przed szkodliwym działaniem promieni UV. Marka Eau Thermale Avène przygotowała też linię łagodnych preparatów kojących ciało po opalaniu na słońcu i w solarium. Większość kosmetyków Avène zalecana jest do pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej, swędzącej i z atopowym zapaleniem. W ofercie znajdziemy również produkty do makijażu – korektory, podkłady we fluidzie i kompakcie, pudry mozaikowe do modelowania konturów twarzy, a nawet czarny tusz do rzęs dla oczu wrażliwych i nadwrażliwej skóry wokół nich.

Każdy klient zainteresowany marką może lepiej poznać kosmetyki Avene online, wchodząc na stronę internetową producenta.

Eau Thermale Avène online

Drogeria Super-Pharm umożliwia wygodny zakup produktów marki Eau Thermale Avène online oraz stacjonarnie w sklepach sieci Super-Pharm. Zarówno sklep internetowy jak i salony stacjonarne oferują swoim klientom szeroki asortyment i łatwy dostęp do dermokosmetyków Eau Thermale Avène.

Pokaż więcej
Ładuję...
Minimalna długość zapytania wynosi 3
Podobne wyszukiwania
Vichy
marki
loreal
magento garnier 4807
kapsułki dolce gusto twix