Marka: Dermika

Kosmetyki Dermika – wszystko, czego potrzebuje Twoja cera

Kosmetyki Dermika to zaawansowane technologicznie produkty dostosowane do potrzeb pielęgnacyjnych kobiet w każdym wieku i o każdym typie skóry. Marce przyświeca cel tworzenia kosmetyków, które są odpowiedzią na potrzeby kobiet, a zarazem stale czerpią z najnowszych trendów na rynku kosmetycznym i osiągnięć technologicznych. Co jest najbardziej rozpoznawalnym produktem marki Dermika? Kremy, które kompleksowo pielęgnują cerę, w taki sposób, aby podkreślać i wyrażać naturalne piękno każdej kobiety.

Jakie jeszcze kosmetyki Dermika znajdziemy w asortymencie drogerii online Super-Pharm? Produkty zostały podzielone w różnokolorowe serie dedykowane różnym potrzebom skóry. Znajdziemy w nich m.in.: docenione przez klientki marki Dermika kremy pod oczy oraz maseczki do twarzy, peelingi czy płyny micelarne, a także rozpoznawalne wśród produktów marki Dermika serum do ciała, które zapewnia intensywną pielęgnację.

Dermika: kremy na dzień, na noc i pod oczy

Kosmetyki Dermika z łatwością dobierzesz do swojego wielu. Produkty Dermika (maseczki, kremy itd.) dedykowane są kobietom od 25. roku życia. Unikatem na polskim rynku kosmetycznym są serie kosmetyków Dermika (kremy itp.) przeznaczone dla kobiet po 70. roku życia.

Dermika kremy to odpowiedź na różnorodne potrzeby skóry. Poszczególne serie dedykowane jej konkretnym problemom odpowiadają m.in. za: odmłodzenie, ujędrnienie, redukcję zmarszczek, nawilżenie, lifting, matowienie, ujędrnianie, poprawę owalu twarzy, redukcję zmarszczek, ujednolicenie kolorytu cery czy wzmocnienie pękających naczynek. To oczywiście tylko wybrane działania, jakie mogą zapewnić produkty Dermika. Kremy daja najlesze efekty, gdy stosujemy je w połączeniu z innymi produktami marki. Spośród nich warto wypróbować zwłaszcza kosmetyki oczyszczające Dermika, serum czy maseczki.

Dermika – maseczki na każdą okazję

W jaki sposób uzupełnić codzienną pielęgnację kosmetykami Dermika? Maseczki tradycyjne i maski w płachcie będą doskonałym rozwiązaniem do stosowania 1-2 razy w tygodniu lub w razie potrzeby (np. kiedy chcesz przygotować cerę przed "wielkim wyjściem"). Maseczki doskonale sprawdzą się w sytuacji, gdy skóra potrzebuje ekspresowego nawilżenia, regeneracji lub liftingu, a także wówczas, gdy chcesz przygotować cerę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych lub wykonania makijażu.

Pokaż więcej
Ładuję...
Minimalna długość zapytania wynosi 3
Podobne wyszukiwania
Vichy
marki
loreal
magento garnier 4807
olejek herbaviany pharma