DERMOKOSMETYKI LIFE

Poznaj innowację w pielęgnacji twarzy – dwie zaawansowane linie specjalistycznych dermokosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry w każdym wieku. Unikalne formuły, oparte na aktywnych składnikach o potwierdzonej badaniami skuteczności, zapewnią Twojej skórze pielęgnację, która przywróci jej zdrowy i piękny wygląd. Dermokosmetyki Life opracowane zostały przez jedno z najbardziej uznanych laboratoriów kosmetycznych w Polsce.

Przedstawiamy nowe kosmetyki w drogeriach Super-Pharm: Dermokosmetyki LIFE.

Poznaj innowację w pielęgnacji twarzy – dwie zaawansowane linie specjalistycznych dermokosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry w każdym wieku. c
 
LINIA HYDROMILK to kompleksowa pielęgnacja nawilżająca i oczyszczająca.

Opracowana dla skóry normalnej i wrażliwej ze skłonnością do przesuszania. Pomaga przywrócić i zachować odpowiedni poziom nawilżenia tak ważny dla zdrowego i pięknego wyglądu skóry w każdym wieku.
 
LINIA REVITANOL Zaawansowana pielęgnacja przeciwzmarszczkowa.

Opracowana dla skóry, na której widać oznaki upływającego czasu. Zapewnia intensywną regenerację i i widoczne odmłodzenie dzięki wykorzystaniu innowacyjnych i skutecznych składników aktywnych.
 

Wszystkie produkty innowacyjnej pielęgnacji dermokosmetyków Life dostępne są wyłącznie w drogeriach Super-Pharm.
 
Nie czekaj - już dziś wypróbuj zaawansowaną pielęgnację dobraną zgodnie z typem Twojej cery i zobacz rezultaty na własnej skórze!


Zapraszamy na zakupy :-)

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie