GIGI HADID x MAYBELLINE NEW YORK! JUŻ W DROGERIACH SUPER-PHARM!

Z ogromną przyjemnością dzielimy się informacją, że wyłącznie u nas, dostępna jest limitowana kolekcja kosmetyków do makijażu Gigi Hadid x Maybelline New York. Kolekcja ta jest zainspirowana różnorodnością wschodniego i zachodniego wybrzeża USA oraz stylem życia Gigi Hadid - modelki i trendsetterki, która przemieszczając się po kraju i świecie, stawia na makijaż przystosowany do miejsca i sytuacji, w której się znajduje. Kolekcja, której nie tylko muzą, ale również projektantką została Gigi, umożliwia kobietom stworzenie look’u rodem z zabieganych ulic Nowego Jorku, jak i ze słonecznej Kalifornii. Maybelline New York przedstawia linię Gigi Hadid x Maybelline, dzięki której łatwo osiągniesz look California Glow i New York Glam à la supermodelka Gigi Hadid.

Już od 15.01. zapraszamy do zakupu produktów z limitowanej kolekcji Gigi Hadid x Maybelline New York w naszym sklepie online:
KUP TERAZ!

Natomiast już od 1.02., kosmetyki Gigi Hadid x Maybelline dostępne będą w wybranych drogeriach Super-Pharm:

Lista sklepów

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LIMITOWANEJ KOLEKCJI

Świeżość, pewność siebie i energia – to styl mieszkanki Nowego Jorku. Tutaj o całości decyduje detal. Gigi Hadid, tworząc swój look inspirowany pokazami mody podczas New York Fashion Week, stawia na widocznie podkreślone, kocie oko, które pozwoli wyróżnić się w tłumie wielkiego miasta.

„SEXY CZY MIEJSKI SZYK? OBA!”

Słońce, piasek i ocean - to właśnie Kalifornia. Ciepła tonacja kosmetyków należących do looku California Glow inspirowana jest zachodnim wybrzeżem i ukochanym miastem rodzinnym Gigi Hadid – Los Angeles. Stwórz look oparty na promiennej cerze muśniętej słońcem i poczuj prawdziwe #CaliVibes.

„KAŻDĄ POMADKĘ NAZWAŁAM IMIENIEM OSOBY, KTÓRĄ KOCHAM!”

Życie top modelki to światowe pokazy mody, błyski reflektorów i… nieustanne podróże. Tworząc swoja kolekcję kosmetyków, Gigi Hadid chciała stworzyć paletkę, dzięki której każda kobieta mogłaby czuć się pięknie - każdego dnia, o każdej porze i w każdym miejscu, nawet po długiej podróży. Wypróbuj paletkę do makijażu The Jetsetter Pallete z limitowanej kolekcji Gigi Hadid x Maybelline i bądź #FirstClassFierce.

„CHCIAŁAM MIEĆ WSZYSTKO POD RĘKĄ, ŻEBY WYLĄDOWAĆ
I ŚWIETNIE WYGLĄDAĆ!”

The Jetsetter Makeup Pallete z kolekcji Gigi Hadid x Maybelline to absolutny must-have, zarówno podczas podróży, jak i jako element codziennego makijażu. Zawiera podstawowe produkty, pozwalające na szybkie odświeżenie makijażu w samolocie, w pracy, na mieście - gdziekolwiek tego potrzebujesz. Paleta składa się z dwóch korektorów, dwóch balsamów do ust, czterech cieni do powiek, różu do policzków, matowego bronzera, rozświetlacza i miniaturowej wersji kultowego tuszu Maybelline – Colossal Volum’ Express.

„Podczas komponowania tego zestawu najbardziej ekscytowało mnie to, że tworzę coś, czego wcześniej nie było. Długo czekałam na makijażowi niezbędnik, który zawierałby moje ulubione produkty i wszystko, czego potrzebuję w jednym miejscu!”

Gigi Hadid

Od 15.01. Jetsetter Makeup Pallete z kolekcji Gigi Hadid x Maybelline dostępna wyłącznie w naszym sklepie online. Spieszcie się, bo liczba sztuk ograniczona!

Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją tutaj lub odwiedzenia wybranych drogerii Super-Pharm i wybrania swojego stylu: New York Glam czy California Glow.

Bądź prawdziwą #ItGirl z Gigi Hadid x Maybelline!

Wyłączność online dotyczy kategorii drogerie online.
Natomiast od 01.02, jesteśmy jedyną drogerią stacjonarną, która ma wyłączność na sprzedaż kolekcji Gigi Hadid x Maybelline New York.

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie