Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
p_10331

K2R Colour Catcher Opis produktu

K2R Colour Catcher - chusteczki zapobiegające farbowaniu ubrań

Kolory blakną przy każdym praniu i mogą farbować inne tkaniny. Co więcej, cząstki brudu z jednych tkanin mogą osadzać się na innych, powodując, że ubrania z czasem szarzeją. Dzięki opatentowanej technologii chusteczka działa jak magnes przyciągający do siebie uwalniane podczas prania barwniki i brud, zapewniając ochronę Twojego prania.
Dowód zobaczysz na chusteczce po praniu! Miliony konsumentów zaufały chusteczkom Colour Catcher - pierwszym chusteczkom chroniącym kolor.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:
Niektóre tkaniny są bardziej podatne na utratę koloru: w szczególności bawełna o ciemnych lub intensywnych kolorach. W przypadku tych materiałów zaleca się użycie większej liczby chusteczek. W przypadku silnie odbarwiających się tkanin chusteczki mogą nie zapewnić całkowitego pochłonięcia barwników. Należy zachować ostrożność przy wspólnym praniu ubrań kolorowych z białymi. W przypadku dużej ilości prania (ładunek pralki >6 kg suchej odzieży) zaleca się użycie dwóch saszetek. Nowe kolorowe tkaniny należy prać oddzielnie przez co najmniej 6 prań. Pościel, ręczniki i dżinsy należy zawsze prać osobno. Piorąc zawsze postępuj zgodnie ze wskazówkami producentów ubrań. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

K2R Colour Catcher Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięK2R Colour Catcher
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie