PRACA W SUPER-PHARM

Stawiamy na rozwój

 • Liczne szkolenia w formie tradycyjnej oraz e-learningowej: przygotowujące do pracy na danym stanowisku, produktowe, z zakresu zarządzania sprzedażą i zespołem

 • Możliwość udziału w programach talentowych przygotowujących do objęcia funkcji kierowniczych w naszych placówkach

 • Otwartą ścieżkę rozwoju na wyższe stanowiska zarówno w sklepach, jak i w biurze centralnym

Dodatkowo nasi pracownicy cenią sobie:

 • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

 • Możliwość dostosowania czasu pracy do swoich potrzeb

 • Cykliczne spotkania integracyjne

 • Szeroki pakiet benefitów (Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, zniżkę na produkty sprzedawane w naszych placówkach, prezenty okolicznościowe)

 • Liczne konkursy sprzedażowe

 • Liczne szkolenia w formie tradycyjnej oraz e-learningowej

 • Przyjazna i nieformalna atmosferę pracy

 • Możliwość dostosowania czasu pracy do swoich potrzeb

 • Cykliczne spotkania integracyjne

 • Bardzo szeroki pakiet dodatkowych benefitów

 • Liczne i atrakcyjne konkursy sprzedażowe

Gwarantujemy otwartą ścieżkę rozwoju na wyższe stanowiska zarówno w sklepach, jak i w biurze centralnym. Najlepszym pracownikom stwarzamy szansę rozwoju i objęcia funkcji kierowniczych. Podejmując pracę w Super-Pharm otwierasz sobie dalsze możliwości zawodowe związane z awansem na stanowisko kierownika części drogeryjno-perfumeryjnej lub aptecznej.

Ponadto naszym pracownikom oferujemy liczne szkolenia oraz szeroki pakiet benefitów. Szkolenia odbywają się w formie tradycyjnej oraz e-learningowej z zakresu pracy na danym stanowisku, wiedzy o produktach lub zarządzania sprzedażą i zespołem. Szeroki pakiet benefitów obejmujący m. in. kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, zniżkę na produkty sprzedawane w naszych placówkach oraz prezenty okolicznościowe.

Zapraszamy Cię do udziału w procesach rekrutacyjnych zarówno do naszych placówek, jak i do biura centralnego!


W ramach Drogerii i Perfumerii oferujemy pracę na stanowiskach:

Kasjer/Sprzedawca
Do Twoich głównych zadań będzie należała obsługa klientów przy kasie, dbanie o prawidłową ekspozycję towarów oraz doradzanie klientom. Jeśli zależy Ci na rozwijaniu się w sprzedaży, nie lubisz nudy i rutyny oraz ważne jest dla Ciebie dostosowanie grafiku pracy do innych obowiązków , to zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.
Konsultant/ka ds. Urody
Na tym stanowisku najważniejsze jest profesjonalne doradztwo klientom w wyborze kosmetyków. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, interesujesz się produktami kosmetycznymi i chcesz pogłębiać swoją wiedzę z tego zakresu, to ta praca jest dla Ciebie. Świat perfum i produktów do makijażu jest bardzo interesującą dziedziną, którą możesz rozwijać w życiu prywatnym i zawodowym. Będąc z nami możesz połączyć pracę z pasją.

W ramach Apteki prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

Magistra farmacji i technika farmacji
Twoje obowiązki będą związane z doradztwem farmaceutycznym w zakresie stosowania produktów leczniczych, suplementów dietyi wyrobów medycznych. Zachęcamy do aplikowania osoby ambitne, lubiące wyzwania, które cenią sobie wywieranie realnego wpływu na sukces sprzedażowy apteki. Pracując w naszych placówkach masz możliwość rozwijania się w nowoczesnym koncepcie aptecznym zgodnym ze światowymi trendami rynkowymi.

Zobacz oferty pracy Zobacz oferty stażu

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie