12.99 12,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
p_5933

Life Opis produktu

Life - płyn do soczewek kontaktowych.

Płyn do wszystkich rodzajów soczewek. Do codziennego oczyszczania, usuwania białka oraz dezynfekcji soczewek twardych, miękkich oraz silikonowo-hydrożelowych.

Sposób użycia:
Otworzyć opakowanie obracając nakrętkę w lewą stronę. Przed dotknięciem soczewek umyć ręce.

Czyszczenie:
Ułożyć soczewkę na dłoni, dodać 3-4 krople płynu i delikatnie pocierać obie strony przez 20 sekund. Spłukać płynem i włożyć do pojemnika na soczewki.

Dezynfekcja:
Napełnić pojemnik na soczewki płynem, włożyć soczewki i zamknąć pojemnik. Pozostawić na min. 4h lub na noc. Po tym czasie soczewki będą gotowe do użycia.

Ostrzeżenia:
Jeśli soczewki nie będą noszone przez ponad 30 dni, powtórzyć dezynfekcję. Używać wyłącznie świeżego płynu. Zamykać butelkę po użyciu. Nie dotykać końcówki zakraplacza, aby uniknąć zanieczyszczenia płynu. Skonsultować się z lekarzem w przypadku wystąpienia podrażnienia oczu. Zużyć w ciągu 90 dni od otwarcia. Chronić przed działaniem promieni słonecznych. Nie stosować po upływie daty ważności. Nie używać w przypadku alergii na jakikolwiek składnik produktu.

Skład:
Sterylny, izotoniczny wodny roztwór chlorku sodu i potasu, EDTA, poliheksanid, poloksamer, HPMC, hialuronian sodu, bufor sodowo-fosforanowy.

Life Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięLife
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie