Ładuję...

Noson Hipertoniczny z aloesem

woda morska hipertoniczna
Produkt dostępny
16,30 zł / 100 ml
Noson Hipertoniczny z aloesem Noson Hipertoniczny z aloesem
Cena od 19,56 zł
0,00 zł w klubie
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Noson udrażniający spray do nosa z aloesem i miętą - 120 ml

Woda morska Noson pochodzi z zatoki Cancale w Breatanii, znanej z jakości swoich wód. Zatoka ta cechuje się wysokimi pływami (do 12 m) oraz silnymi prądami, zapobiegającymi zanieczyszczeniu wód. Dzięki tej wyjątkowej specyfice woda cały czas oczyszcza się i pozostaje czysta.

Próbki pobiera się automatycznie, gdy jakość wody jest optymalna (2 godziny, 1 godzina przed i 0,5 godziny po okresie przepływu). Obszar pobierania próbek jest obszarem klasy A i podlega stałemu monitoringowi pod kątem mikrobiologicznym, zanieczyszczenia chemicznego, pH, fitoplanktonu itp.

Udrażniający roztwór do nosa przynoszący ulgę w stanach choro­bowych charakteryzujących się zwiększoną ilością wydzieliny z nosa. Codziennie stosowanie produktu pomaga oczyścić nos oraz chroni i nawilża przewody nosowe. Hipertoniczny roztwór wody morskiej ma silne właściwości nawilżające, a dodatek aloesu wspomaga i przedłuża jego działanie. Powyższe składniki pomagają przeciwdziałać namnażaniu się drobnoustrojów w prze­wodach nosowych. Natomiast mięta zapewnia przyjemny i świeży aromat.

Noson udrażniający spray do nosa zachowuje dobroczynne właściwości naturalnej wody morskiej.


Dodatkowe informacje

Kategoria
Marka
Marka NOSON

Wygodny odbiór w sklepie

Darmowa Dostawa

Bezpieczne płatności online

14 dni na zwrot

Opinie klientów

Produkt nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą opinię.
Write Review
Napisz opinię