O NAS

Koncepcja marki Super-Pharm opiera się na unikalnym połączeniu trzech działów: apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. To miejsce dla Ciebie, Twojego zdrowia, urody i przede wszystkim wygody. W naszych sklepach zawsze możesz liczyć na pomoc i doradztwo. Doświadczeni konsultanci Super-Pharm oferują miłą obsługę i profesjonalne porady w zakresie zdrowia, urody i pielęgnacji. Eksperckie doradztwo to znak firmowy Super-Pharm.

Super-Pharm to jedyny sklep, który oferuje tak szeroki wybór markowych kosmetyków i dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz specjalistyczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt. Klientkom, które chcą zawsze wyglądać pięknie, w zgodzie z najnowszymi trendami, Super-Pharm oferuje szeroką gamę produktów do makijażu. Na miejscu, każda Klientka może liczyć na pomoc konsultantek ds. urody.

Perfumy w atrakcyjnych cenach to kolejny znak rozpoznawczy Super-Pharm. Tutaj każdy, kto kocha piękne zapachy, znajdzie te wymarzone dla siebie. W dziale drogeryjnym mam zawsze szeroką ofertę produktów i kosmetyków, dzięki którym codzienna rutyna pielęgnacyjna, domowe porządki staną się przyjemne i zapewnią Twoje dobre samopoczucie.

W drogeriach Super-Pharm znajdziesz też produkty i kosmetyki niedostępne w innych sklepach i sieciach handlowych sygnowane marką LIFE. Szukaj ich w naszych sklepach. Produkty i kosmetyki marki LIFE cechuje wysoką jakość.Na naszych stronach internetowych znajdziesz informacje o nas, o aktualnej ofercie drogerii Super-Pharm, o aktualnych konkursach i nowych promocjach. Skorzystaj też z naszego PORADNIKA , gdzie znajdziesz cenne porady na temat zdrowia, urody i pielęgnacji.

Zapraszamy do sieci Super-Pharm!

Super-Pharm. Recepta na piękno. Recepta na zdrowie

Informacje o Super-Pharm Poland Sp. z o. o.
Siedziba: ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa
NIP: PL 5252175977
Numer KRS: 0000083512
BDO: 000086870
Kapitał zakładowy: 410 000 PLN
Organ rejestrujący: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy

Historia super-pharm

Pomysłodawcą koncepcji połączenia apteki, drogerii i perfumerii był kanadyjski farmaceuta Murray Koffler. Pierwszy "drugstore" w takiej formie otworzył we wczesnych latach sześćdziesiątych. Historia pokazała, że ryzykowne podejście jak na owe czasy było opłacalne.

Klienci optymistycznie podeszli do nowej konwencji apteki wzbogaconej o: kosmetyki, artykuły toaletowe, artykuły dla małych dzieci, środki czystości i różnego rodzaju akcesoria.

W przeciągu kilku lat innowacyjna formuła drugstore oszczędzająca czas, dzięki możliwości zaopatrzenia się we wszystkie potrzebne środki w jednym miejscu, stała się na tyle popularna, że zrewolucjonizowała rynek farmaceutyczny i stała się wzorem do naśladowania. W 2003 roku sieć liczyła za oceanem ponad 900 punktów działających pod nazwą Shoppers Drug Mart.

W roku 1978 Leon Koffler - syn założyciela sieci - przeniósł pomysł drugstore do Izraela, gdzie pod szyldem Super-Pharm została otwarta pierwsza apteka-drogeria. W krótkim czasie marka Super-Pharm z siecią ponad 100 aptek-drogerii stała się liderem na izraelskim rynku farmaceutycznym i wzorcem dla konkurencji.

W 2000 roku Super-Pharm rozpoczął ekspansję na rynek europejski. W maju 2001 roku w Warszawie otworzono pierwszy w Polsce drugstore Super-Pharm a słowo "apteka" nabrało dla Polaków nowego znaczenia.

Obecnie sieć Super-Pharm działa we wszystkich największych miastach w Polsce i posiada 75 placówek. W kolejnych latach rozwój sieci Super-Pharm ogarnął kolejne kraje świata, docierając w 2006 roku nawet na chiński rynek.

Nagrody i wyróżnienia

Klienci i branża doceniają profesjonalizm Super-Pharm. Od lat firma jest laureatem nagród i wyróżnień wskazujących na najwyższy standard usług, dbałość o Klienta, wiarygodność i rzetelność biznesową, profesjonalizm a ponad wszystko jest marką cieszącą się uznaniem i sympatią wśród Klientów.

Najważniejsze nagrody w historii Super-Pharm Poland:

2018

Super-Pharm otrzymuje nagrodę Drogeria Roku 2018 za „Najlepsze połączenie zdrowia i urody”. Coroczny konkurs organizowany przez Wiadomości Kosmetyczne.

2017

Super-Pharm otrzymuje Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2017

2017

Super-Pharm otrzymuje nagrodę Drogeria Roku 2017 za najlepszą komunikację z konsumentami. Coroczny konkurs organizowany przez Wiadomości Kosmetyczne.

2016

Super-Pharm otrzymuje Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016

2015

Super-Pharm otrzymuje Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2015

2015

Super-Pharm otrzymuje nagrodę Superbrands Poland 2013-2014

2015

Super-Pharm otrzymuje godło “Jakość obsługi 2015”

2014

Super-Pharm po raz kolejny otrzymuje w wyborze konsumenckim “Jakość obsługi 2014”

2014

Super-Pharm otrzymuje Certfikat Wiarygodności Biznesowej 2013


2013

Super-Pharm po raz kolejny zostaje nagrodzony tytułem Solidny Pracodawca 2012


2013

Super-Pharm otrzymuje Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2012


2012

Super-Pharm otrzymuje nagrodę Superbrands Poland 2012


2012

Super-Pharm ponownie otrzymuje w wyborze konsumenckim godło ”Jakość obsługi 2012”


2011

Super-Pharm zdobywa po raz kolejny nagrodę w konkursie “Laur Klienta” , tym razem tytuł ”TOP MARKI 2011”


2011

Super-Pharm zdobywa nagrodę w ogólnopolskim konkursie Solidny Pracodawca Roku


2011

Super-Pharm otrzymuje nagrodę “Jakość obsługi 2011”


2011

Super-Pharm otrzymuje Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2011


2010

Super-Pharm otrzymuje Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2010


2009

Dzięki głosom ponad dwustutysięcznej rzeszy konsumentów firma Super-Pharm zajęła pierwsze miejsce i zdobyła godło “Jakość Obsługi 2009” w dwóch kategoriach : “Apteki” oraz “Drogerie”


2009

Dzięki głosom ponad dwustutysięcznej rzeszy konsumentów firma Super-Pharm zajęła pierwsze miejsce i zdobyła godło “Jakość Obsługi 2009” w dwóch kategoriach : “Apteki” oraz “Drogerie”

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie