PIĘKNA BO ZDROWA

Z ogromną przyjemnością informujemy, że drogerie Super-Pharm dołączyły do grona partnerów tegorocznej Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna bo zdrowa”. Kampania, która wystartowała już 3 lutego 2018 roku, jest już dziewiątą odsłoną, organizowaną przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości.

Plakat akcji

Kampania powstała po to, aby szerzyć rolę profilaktyki raka szyjki macicy i uświadomić kobietom, jak ważne dla nich są regularne badania ginekologiczne. Samo badanie cytologiczne trwa dosłownie chwilę, jest bezbolesne, nieinwazyjne, a skoro dbamy o siebie „na zewnątrz” i chcemy być piękne, to tak samo powinnyśmy pamiętać o swoim zdrowiu i o tym, żeby raz do roku wykonać cytologię, która wcześnie wykryta może uratować nam życie.

W tegoroczną odsłonę kampanii zaangażowały się znane Panie: Kasia Cerekwicka, Agnieszka Więdłocha, Olga Borys, Julia Wieniawa, Nicole Sochacki-Wójcicka (@mamaginekolog), a także Ida Karpińska, prezes i założycielka Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości.

Tegoroczne hasło kampanii „Weź się zbadaj!” ma na celu uświadomienie kobietom, że to przecież takie logiczne!

„To ważna kampania i temat, o którym zbyt mało się mówi. Badanie jest szybkie, proste i bezbolesne. Pobiera się wymaz i już. Uważam, że trzeba głośno mówić, że rak to nie wyrok. Wyrokiem jest zbyt późne jego wykrycie. Niestety, w Polsce ciągle zbyt wiele kobiet umiera na raka szyjki macicy… A warto żyć dla najbliższych!” – mówi Agnieszka Więdłocha, jedna z ambasadorek tegorocznej edycji kampanii „Piękna bo Zdrowa”.

Chodzisz do fryzjera, na paznokcie, na zakupy? Dbasz o swój wygląd zewnętrzny? Z pewnością tak, ale czy pamiętasz również o swoim zdrowiu i raz do roku wykonujesz cytologię? Jeśli tak, to masz naprawdę świetny nawyk i rób tak dalej, a jeśli nie to „WEŹ SIĘ ZBADAJ”! Przecież to takie logiczne! #Cytologiczne!

W ramach akcji, czeka 5000 zaproszeń na bezpłatne badanie cytologiczne. Jak znaleźć zaproszenie i o szczegółach akcji przeczytasz TUTAJ

Dodatkowo, przekazując 1% podatku na rzecz Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości (KRS: 0000315362) pomagasz zebrać fundusze na zakup cytobusu.

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie