Lolita Lempicka

Lolita Lempicka

Zarówno zapachy, jak i sam dom mody Lolita Lempicka nie ma na swoim koncie długoletniej historii. Pomimo tego, nieprzerwanie od swoich początków, cieszy się wyjątkową popularnością. Co takiego decyduje o ich powodzeniu?
Lolita Lempicka – perfumy dla prawdziwych smakoszy
Dom mody Lolita Lempicka powstał w 1983 roku. Nazwa została zaczerpnięta od tytułowej bohaterki skandalizującej powieści Vladimira Nabokova i nazwiska polskiej malarki epoki art déco. Po przeszło dekadzie działalności pod marką Lolity Lempickiej pojawiły się pierwsze damskie perfumy. Po kilku latach wydano także pierwsze męskie zapachy. Co stanowiło wyróżnik perfum Lolita Lempicka? Zapachy te należą do kategorii gourmand, które przywodzą na myśl najlepsze dzieła sztuki kulinarnej.
Złożona kompozycja gourmand i bajkowy flakon, czyli perfumy spod znaku Lolity Lempickiej
Damskie i męskie perfumy Lolita Lempicka to trafiony wybór dla wszystkich nowoczesnych romantyków. Zapachy przepełnione bogactwem aromatów wyróżniają się dużą zmiennością. Perfumy zamknięte w oryginalnych buteleczkach, w zależności od otaczającej aury i upływającego czasu, potrafią być tak różnorodne, jak emocje targające współczesnego marzyciela. Zapachy Lolita Lempicka docenią jednak także mocniej stąpający po ziemi i bardziej pragmatyczni nabywcy, dla których liczy się szczególna trwałość, oryginalność aromatu, ale i piękno opakowania.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

 • 9
 • 15
 • 30
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. LOLITA LEMPICKA Eau De Minuit Midnight Fragrance LOLITA LEMPICKA Eau De Minuit Midnight Fragrance woda perfumowana
  229.99 229,99 zł
 2. LOLITA LEMPICKA So Sweet LOLITA LEMPICKA So Sweet woda perfumowana
  Nasza cena 199.99 199,99 zł Normalna cena 299.99 299,99 zł
 3. LOLITA LEMPICKA Elle L'aime LOLITA LEMPICKA Elle L'aime woda perfumowana
  169.99 169,99 zł
 4. LOLITA LEMPICKA LOLITA LEMPICKA LOLITA LEMPICKA LOLITA LEMPICKA woda perfumowana
  259.99 259,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

 • 9
 • 15
 • 30
na stronę
Ustaw kierunek malejący