MONT BLANC Presence D'Un Femme

woda toaletowa
244.99 244,99 zł
Brak w magazynie
 • darmowy odbiór w sklepie
 • dostawa już od 9,90zł w ciągu 2 dni
 • bezpieczne płatności online
 • 14 dni na zwrot
MONT BLANC Presence D'Un Femme
461
Opis produktu

Presense d'un Femme MONT BLANC Woman, woda toaletowa

Mont Blanc tworzy elegancki zapach dla kobiet

Jeśli myślisz, że Mont Blanc tworzy jedynie zapachy dla mężczyzn, woń Presence d’un Femme powinna rozwiać twoje wątpliwości. Znana z eleganckich, męskich perfum marka dba również o kobiety. Luksusowa, drzewno - balsamiczna mieszanka zawróci ci w głowie i przyciągnie uwagę niejednego faceta.

Jak pachnie Presence d’un Femme?

Woda toaletowa w nucie głowy jednoczy kwaśną mandarynkę z ostrym pieprzem. Zapach ustępuje po kilku godzinach, uwypuklając nutę serca, złożoną z cyklamenu i orchidei. Prawdziwa orgia zapachów rozwija się jednak dopiero w nucie bazy. Drzewne trio, złożone z drzewa różanego, mahoniu i drzewa sandałowego nadaje głębi bukietowi od Mont Blanc.
Drzewna woda toaletowa z orientalnymi przyprawami została zamknięta w eleganckiej kapsule. Flakon – srebrne puzderko, wypełnione mahoniową wonnością – zmieści się nawet w niewielkiej torebce i będzie ci towarzyszył w każdej chwili. Drzewny, intensywny aromat jest wprost stworzony na chłodne jesienne wieczory i mroźne zimowe dni.

Informacje dodatkowe
 • KategoriaZAPACHY DAMSKIE
 • Trwałość
  5/5
 • Intensywność
  5/5
Akord bazowy drzewo różane, mahoń i drzewo sandałowe
Akord wysoki (głowa) mandarynka, pieprz
Akord średni (serce) cyklamen i orchidea
Opis marki

Marka została założona w 1906 roku, by przez blisko wiek skupiać się jedynie na produkcji luksusowych piór wiecznych. Z biegiem czasu Mont Blanc, znany jako twórca najwyższej jakości artykułów piśmienniczych, rozszerzył swą działalność o perfumy, które dopełniły wizerunek nowoczesnego gentlemana.
Perfumy Mont Blanc – kwintesencja ponadczasowej elegancji
Niemiecka firma swą nazwę zawdzięcza najwyższemu szczytowi górskiemu Europy. Nazwa nie daleko odbiega od misji, która od zawsze przyświecała założycielom. Mont Blanc, dzięki swoim najwyższej jakości produktom, wyniósł wielu ludzi na szczyt. Współcześnie każdy, kto ceni niezmienną przez lata tradycję, klasykę i elegancję, nie musi się ograniczać jedynie do piór, zegarków i stylowej biżuterii spod znaku Mont Blanc. XXI wiek zaowocował bowiem perfumami męskimi i damskimi Mont Blanc, które pomimo czasu powstania, są nadal wierne najważniejszym ideom marki.
Prestiż zamknięty we flakonie perfum Mont Blanc
Męskie perfumy Mont Blanc pojawiły się w 2001 roku. Kilka lat później rozszerzono ofertę o damskie zapachy. Od tego czasu, wszystkie perfumy sygnowane logo Mont Blanc cechują się niezmiennie zmysłowymi, lecz eleganckimi kompozycjami. Zarówno męskie, jak i damskie perfumy kierowane są do osób ceniących nowoczesną klasykę. Zapachy Mont Blanc to esencja prestiżu i doskonałe dopełnienie współczesnego tradycjonalisty, który nie boi się nowości, lecz najbardziej ceni sobie klasyczne wartości.

Mont Blanc
Napisz własną recenzję
Napisz opinięMONT BLANC Presence D'Un Femme
Twoja ocena