HUGO BOSS Extreme

woda perfumowana
254.99 254,99 zł
W magazynie
-
+
 • darmowy odbiór w sklepie
 • dostawa już od 9,90zł w ciągu 2 dni
 • bezpieczne płatności online
 • 14 dni na zwrot
HUGO BOSS Extreme
325
Opis produktu

Zamknięta w legendarnym flakonie w kształcie piersiówki, woda perfumowana wynosi klasyczny wizerunek zapachu HUGO MAN na wyższy poziom, dzięki intensywnej nowoczesnej modyfikacji jego kompozycji. Zapach otwiera się znamienną świeżością zielonych jabłek, która została wzmocniona, aby robić maksymalne wrażenie. W miarę ewolucji zapachu wyłania się jego wzmocnione aromatyczne serce, skomponowane z lawendy, szałwii i geranium, które ukazują jego nowoczesne oblicze. Mocna, wyjątkowa nuta głębi – cedr i jodła balsamiczna – stanowi stabilny fundament zapachu. Moc zapachu HUGO MAN Extreme wynika z niezaprzeczalnej chemii, jaka łączy poszczególne składniki kompozycji i skutkuje eksplozją energetyzującej świeżości. Zapach przeznaczony jest dla tych, którzy chcą żyć i działać na własnych zasadach. Adrien Sahores - ambasador HUGO MAN komentuje: „Kiedy wybieram zapach, czuję, że trafiłem na ten właściwy, jeśli następuje momentalny kontakt. Jeśli szukasz czegoś nowego i odświeżającego, HUGO Extreme jest zapachem, o który Ci chodzi.”  

Informacje dodatkowe
 • KategoriaZAPACHY MĘSKIE
 • Trwałość
  4/5
 • Intensywność
  3/5
Akord bazowy drzewo cedrowe, jodła balsamiczna
Akord wysoki (głowa) zielone jabłko, igły sosnowe
Akord średni (serce) geranium, szałwia, lawenda
Opis marki

Boss by Hugo Boss

Boss to przede wszystkim skojarzenie z elegancją i wyrafinowaniem domu mody Hugo Boss. Pomimo wyraźnego męskiego rodowodu, obecnie z równym powodzeniem ubiera zarówno mężczyzn jak i kobiety. Marka Boss to jednak coś więcej niż doskonale skrojone ubiory i wysoka jakość materiałów: Boss to świadomość samego siebie, umiejętność kreowania własnego wizerunku, siła charakteru, pewność siebie, która emanuje na zewnątrz i której nie można się oprzeć. Boss to synonim sukcesu i osobowości, która wyróżnia się z tłumu – stylem bycia, ubiorem i zapachem.

Hugo by Hugo Boss

Hugo to młodość i indywidualizm. To wyzwanie rzucone wszelkim regułom i zasadom, po to, by je łamać. Będąc częścią domu mody Hugo Boss, metka Hugo stanowi swojego rodzaju prowokację dla eleganckiego Bossa – skierowana jest bowiem do młodych, aktywnie żyjących mieszkańców dużych miast, którzy ponad wszystko cenią sobie poczucie niezależności i wolności. Marka Hugo tworzy modę ulicy, która wyróżnia się nonszalancją i nie poddaje się żadnym konwencjom. Zgodnie z tą filozofią tworzone są również zapachy sygnowane marką Hugo – zapachy nonkonfomistów i buntowników, które w pełni pozwalają im wyrazić swój niepowtarzalny, indywidualny styl bycia.

Hugo Boss
Napisz własną recenzję
Napisz opinięHUGO BOSS Extreme
Twoja ocena