HUGO BOSS Bottled Intense

woda toaletowa
288.99 288,99 zł
Brak w magazynie
 • darmowy odbiór w sklepie
 • dostawa już od 9,90zł w ciągu 2 dni
 • bezpieczne płatności online
 • 14 dni na zwrot
HUGO BOSS Bottled Intense
57
Opis produktu

Zapach BOSS BOTTLED INTENSE ukazuje Współczesnego Mężczyznę – siłę jego charakteru, jego pasje, determinację, ambicje i motywacje – całokształt cech osobowości, która pomaga mu osiągać cele zawodowe i osobiste. Kompozycja zapachowa wzbogacona została o jeszcze więcej drzew, przypraw korzennych i cennych olejków. Intensywny aromat jabłka złagodzony został bardziej subtelnym i zrównoważonym zielonym zapachem kwiatów pomarańczy. W efekcie kompozycja stała się mniej słodka, ale bardziej luksusowa i męska. BOSS BOTTLED INTENSE jest kompozycją zielonej woni kwiatów pomarańczy, połączonej misternie z rześkim aromatem jabłka w nucie głowy. W nucie serca dominują wyborne zioła i przyprawy korzenne: geranium, cynamon i goździki. Nutę głębi stanowią zapachy sandałowca, wetiweru i cedru, spowite zmysłową wonią wanilii, która wieńczy kompozycję aurą absolutnego luksusu.

Informacje dodatkowe
 • KategoriaZAPACHY MĘSKIE
 • Trwałość
  4/5
 • Intensywność
  4/5
Akord bazowy wetiwer, drzewo oliwne, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe
Akord wysoki (głowa) jabłko, kwiat pomarańczy
Akord średni (serce) geranium, cynamon goździki
Opinia eksperta
Nawiązując do znanego całemu światu oryginału Boss Bottled, w roku 2015 pojawiła się nowa interpretacja tego nieśmiertlenego klasyka, nazwana Boss Bottled Intense. Jeśli znany jest ci oryginał, wyobraź sobie pierwotną wersję Boss Bottled rozświetloną promieniami słońca - cieplejszą, bardziej promienną, jaśniejszą. Jeśli słyszysz o tym zapachu po raz pierwszy, pomyśl, że widzisz taki oto obraz: mężczyzna w garniturze, białej koszuli, wąskim krawacie spogląda uważnym wzrokiem. Wyraz jego twarzy mówi: panuję nad sytuacją. Widzisz, że ma wszystko pod kontrolą. Czujesz, że możesz mu zaufać. Jest profesjonalny, zrównoważony, pewny siebie. Kiedy mówi, oczy wszystkich zwracają się w jego stronę. Cieszy się szacunkiem i uznaniem. Ci, którzy znają go prywatnie wiedzą też, że wieczorami, kiedy wraca do domu, wraz z synem gra na gitarze kawałki Sex Pistols. Jak pachną perfumy BOSS Bottled Intense? zaraz po rozpyleniu: owocowo, radośnie skojarzenia: guma do żucia Juicy Fruit po kwadransie: ciepło, pikantnie skojarzenia:korzenne ciasteczka po kilku godzinach: otulająco, słodko skojarzenia: wanilia, słodkie żywice
Ekspert Super-Pharm Opinia certyfikowanego eksperta
Opis marki

Boss by Hugo Boss

Boss to przede wszystkim skojarzenie z elegancją i wyrafinowaniem domu mody Hugo Boss. Pomimo wyraźnego męskiego rodowodu, obecnie z równym powodzeniem ubiera zarówno mężczyzn jak i kobiety. Marka Boss to jednak coś więcej niż doskonale skrojone ubiory i wysoka jakość materiałów: Boss to świadomość samego siebie, umiejętność kreowania własnego wizerunku, siła charakteru, pewność siebie, która emanuje na zewnątrz i której nie można się oprzeć. Boss to synonim sukcesu i osobowości, która wyróżnia się z tłumu – stylem bycia, ubiorem i zapachem.

Hugo by Hugo Boss

Hugo to młodość i indywidualizm. To wyzwanie rzucone wszelkim regułom i zasadom, po to, by je łamać. Będąc częścią domu mody Hugo Boss, metka Hugo stanowi swojego rodzaju prowokację dla eleganckiego Bossa – skierowana jest bowiem do młodych, aktywnie żyjących mieszkańców dużych miast, którzy ponad wszystko cenią sobie poczucie niezależności i wolności. Marka Hugo tworzy modę ulicy, która wyróżnia się nonszalancją i nie poddaje się żadnym konwencjom. Zgodnie z tą filozofią tworzone są również zapachy sygnowane marką Hugo – zapachy nonkonfomistów i buntowników, które w pełni pozwalają im wyrazić swój niepowtarzalny, indywidualny styl bycia.

Hugo Boss
Napisz własną recenzję
Napisz opinięHUGO BOSS Bottled Intense
Twoja ocena