HUGO BOSS Go Element

woda toaletowa
188.99 188,99 zł
Brak w magazynie
 • darmowy odbiór w sklepie
 • dostawa już od 9,90zł w ciągu 2 dni
 • bezpieczne płatności online
 • 14 dni na zwrot
HUGO BOSS Go Element
323
Opis produktu

Zapach HUGO Element, o świeżym, nowoczesnym i męskim charakterze, został stworzony z myślą o miejskim podróżniku, dla którego miasto jest źródłem życia. Zaprojektowano go tak, aby przywracał twórczą energię, a inspirację czerpie z mocy czterech żywiołów. Punktem wyjścia dla twórców było wyrażenie bryły granitu w formie zapachu, która kształtuje się w wyniku bezpośredniego oddziaływania czterech żywiołów – powstaje z Ognia, staje się częścią Ziemi, a poddana jest sile Powietrza i Wody. Dla mężczyzny używającego zapachu HUGO Element w życiu ważne jest zwolnienie tempa. A wszystko po to, by móc w pełni doświadczyć i docenić miasto z jego wszystkimi atrybutami. Poznać jego pozytywne i twórcze żywioły, uciec od stresów codziennego życia. Być w swoim żywiole – w każdym miejskim zakątku.

Informacje dodatkowe
 • KategoriaZAPACHY MĘSKIE
 • Trwałość
  3/5
 • Intensywność
  4/5
Akord bazowy drzewo cedrowe
Akord wysoki (głowa) nuty morskie
Akord średni (serce) imbir
Opinia eksperta
"Element" po angielsku oznacza "pierwiastek" - oprócz wody, ziemi, ognia i powietrza Hugo Boss dodaje do otaczającego nas świata jeszcze jeden pierwiastek: twój własny! To ciekawa idea w świecie perfum: nie skupiamy się na kompozycji i na tym, w jaki sposób sprawia, że jesteśmy atrakcyjniejsi. Przeciwnie: zapach jest tylko tłem dla osoby, która go nosi. "Dziś będzie tym, czym ten dzień uczynisz" - mówi mężczyzna Hugo Element, dlatego sam zapach jest tylko szkicem, który należy wypełnić własnymi kolorami. Lekkie, powietrzne otwarcie przypomina nuty świeżego powietrza wpadającego przez okno w letni poranek. Orzeźwiająca, optymistyczna nuta cytrusów dodaje energii i odświeża. Pikantny, rześki imbir dyskretnie harmonizuje z wytrawnymi akcentami kolendry. Czysto, świeżo i pieprznie. Lekko, prosto, przyjemnie. To będzie dobry dzień! Jak pachną perfumy HUGO Element? zaraz po rozpyleniu: świeżo, lekko skojarzenia: świeże powietrze, cytrusy po kwadransie: pikantnie, świeżo skojarzenia: imbir, nasiona kolendry po kilku godzinach: miękko, dyskretnie skojarzenia: biała bawełna
Ekspert Super-Pharm Opinia certyfikowanego eksperta
Opis marki

Boss by Hugo Boss

Boss to przede wszystkim skojarzenie z elegancją i wyrafinowaniem domu mody Hugo Boss. Pomimo wyraźnego męskiego rodowodu, obecnie z równym powodzeniem ubiera zarówno mężczyzn jak i kobiety. Marka Boss to jednak coś więcej niż doskonale skrojone ubiory i wysoka jakość materiałów: Boss to świadomość samego siebie, umiejętność kreowania własnego wizerunku, siła charakteru, pewność siebie, która emanuje na zewnątrz i której nie można się oprzeć. Boss to synonim sukcesu i osobowości, która wyróżnia się z tłumu – stylem bycia, ubiorem i zapachem.

Hugo by Hugo Boss

Hugo to młodość i indywidualizm. To wyzwanie rzucone wszelkim regułom i zasadom, po to, by je łamać. Będąc częścią domu mody Hugo Boss, metka Hugo stanowi swojego rodzaju prowokację dla eleganckiego Bossa – skierowana jest bowiem do młodych, aktywnie żyjących mieszkańców dużych miast, którzy ponad wszystko cenią sobie poczucie niezależności i wolności. Marka Hugo tworzy modę ulicy, która wyróżnia się nonszalancją i nie poddaje się żadnym konwencjom. Zgodnie z tą filozofią tworzone są również zapachy sygnowane marką Hugo – zapachy nonkonfomistów i buntowników, które w pełni pozwalają im wyrazić swój niepowtarzalny, indywidualny styl bycia.

Hugo Boss
Napisz własną recenzję
Napisz opinięHUGO BOSS Go Element
Twoja ocena