HUGO BOSS Pure

woda toaletowa
169.99 169,99 zł
Brak w magazynie
 • darmowy odbiór w sklepie
 • dostawa już od 9,90zł w ciągu 2 dni
 • bezpieczne płatności online
 • 14 dni na zwrot
HUGO BOSS Pure
75
Opis produktu

BOSS Pure to zapach dla mężczyzn, którego stworzeniu przyświecała idea połączenia mężczyzny i żywiołu wody. To zapach subtelny, wyszukany i cudownie orzeźwiający. Dzięki woni, która dodaje niezwykłego wigoru i z której bije wodna świeżość, BOSS Pure oddaje zmysłowość i emocje mężczyzny zjednoczonego z czystą, nieokiełznaną siłą. BOSS Pure to współczesny zapach, który należy do grupy zapachów świeżych a mężczyzna, który go używa dba o swój styl, jest pewny siebie i ambitny, nastawiony na rywalizację i sukces. Nie tylko wszystko przychodzi mu bez trudu, ale co więcej, panuje nad każdym aspektem swojego życia. Wiatr zawsze mu sprzyja, a wyzwania, których się podejmuje, zawsze dobrze mu służą.

Informacje dodatkowe
 • KategoriaZAPACHY MĘSKIE
 • Trwałość
  4/5
 • Intensywność
  3/5
Akord bazowy drzewo Massoia
Akord wysoki (głowa) figa, cytrusy
Akord średni (serce) lilia, hiacynt
Opis marki

Boss by Hugo Boss

Boss to przede wszystkim skojarzenie z elegancją i wyrafinowaniem domu mody Hugo Boss. Pomimo wyraźnego męskiego rodowodu, obecnie z równym powodzeniem ubiera zarówno mężczyzn jak i kobiety. Marka Boss to jednak coś więcej niż doskonale skrojone ubiory i wysoka jakość materiałów: Boss to świadomość samego siebie, umiejętność kreowania własnego wizerunku, siła charakteru, pewność siebie, która emanuje na zewnątrz i której nie można się oprzeć. Boss to synonim sukcesu i osobowości, która wyróżnia się z tłumu – stylem bycia, ubiorem i zapachem.

Hugo by Hugo Boss

Hugo to młodość i indywidualizm. To wyzwanie rzucone wszelkim regułom i zasadom, po to, by je łamać. Będąc częścią domu mody Hugo Boss, metka Hugo stanowi swojego rodzaju prowokację dla eleganckiego Bossa – skierowana jest bowiem do młodych, aktywnie żyjących mieszkańców dużych miast, którzy ponad wszystko cenią sobie poczucie niezależności i wolności. Marka Hugo tworzy modę ulicy, która wyróżnia się nonszalancją i nie poddaje się żadnym konwencjom. Zgodnie z tą filozofią tworzone są również zapachy sygnowane marką Hugo – zapachy nonkonfomistów i buntowników, które w pełni pozwalają im wyrazić swój niepowtarzalny, indywidualny styl bycia.

Hugo Boss
Napisz własną recenzję
Napisz opinięHUGO BOSS Pure
Twoja ocena