Procedury bezpieczeństwa w placówkach Super-Pharm

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym przez rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19, wprowadziliśmy specjalne prewencyjne procedury i zabezpieczenia, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa oraz ochrony zdrowia wszystkich naszych Klientów i Pracowników.

Ograniczenia w funkcjonowaniu centrów handlowych to jeden ze środków, które mają zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się epidemii. Jednak na mocy decyzji rządu - drogerie i apteki Super-Pharm w galeriach pozostają otwarte. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników we wszystkich stacjonarnych placówkach Super-Pharm wdrożyliśmy szereg działań profilaktycznych.


procedury bezpieczeństwa w sklepach Super-Pharm

Zaimplementowaliśmy poniższe rozwiązania, których celem jest wykluczenie potencjalnego ryzyka pojawienia się wirusa:

  • zabezpieczenie stanowisk kasowych osłoną z plexi, która minimalizuje kontakt Klienta i Pracownika;
  • zapewnienie Pracownikom drogerii i aptek stacjonarnych masek i rękawiczek;
  • ograniczenie liczby Klientów w przestrzeni Super-Pharm w zależności od powierzchni sklepu;
  • czasowe wycofanie testerów kosmetyków oraz perfum;
  • konieczność zachowania 1,5 m odstępu w kolejce;
  • preferowane płatności kartą oraz używanie kas samoobsługowych;
  • prowadzenie komunikacji przypominającej zalecenia Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego dla obiektów handlowych we wszystkich kanałach, tj. plakaty informacyjne wewnątrz drogerii i aptek, radiowęzeł, Social Media oraz banner w aplikacji.Apelujemy o bezwzględne dostosowanie się do nowych zaleceń we wszystkich placówkach oraz wzajemną uważność na siebie nawzajem.

W czasie trwania zagrożenia epidemiologicznego w pierwszej kolejności zapraszamy do dokonywania zakupów online z dostawą do domu. W przypadku pilnej potrzeby, nasze placówki stacjonarne pozostają do Państwa dyspozycji. Aktualne godziny otwarcia placówek stacjonarnych można znaleźć TUTAJ

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie