Solgar L-Arginina 1000mg 90 szt.

L-Arginina w kapsułkach
Produkt dostępny

Solgar L-Arginina 1000mg 90 szt. Solgar L-Arginina 1000mg 90 szt.
Cena promocyjna 108,11 zł Normalna cena 129,99 zł
108,11 zł w klubie
Produkt dostępny

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Solar L-Arginina 1000 mg - 90 tabletek

OPIS PRODUKTU

Solgar L-Arginina to preparat wpływający na zdrowie całego organizmu. Preparat zawiera 1000 mg L-argininy w postaci wolnej. L-Arginina należy do grupy składników pokarmowych zwanych aminokwasami. Właśnie z aminokwasów organizm ludzki buduje w procesie przemiany materii wszystkie niezbędne mu białka. Aminokwasy dzielimy na egzogenne (niezbędne), które muszą być dostarczone z pożywienia oraz endogenne (nie niezbędne), które mogą być dostarczane z pożywienia ale organizm również potrafi wytworzyć je sam z innych składników diety. W ciągu ostatnich paru lat dowody z badań naukowych uzasadniają zmianę statusu L-Argininy ze statusu aminokwasu endogennego, na status warunkowo egzogennego. Uzasadnieniem takiego stanowiska jest niezwykle ważna rola L-argininy w funkcjonowaniu układu sercowo-naczyniowego, w utrzymaniu sprawności płciowej mężczyzn, czy wreszcie w treningu sportowym. L-Arginina w postaci wolnej nie wymaga trawienia przez organizm i dlatego bezpośrednio wchłaniana jest do krwioobiegu. Dzięki temu jest lekkostrawna, nie obciąża układu trawiennego, a jej działanie rozpoczyna się w ciągu kilku minut.

  • L-arginina w postaci wolnej
  • Lekkostrawna forma aminokwasu
  • Produkt nie zawiera cukru, soli, skrobi

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) tabletka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

SKŁADNIKI

Skład

Zawartość w 1 tabletce

L-Arginina

1000 mg

  • L-Arginina – jeden z niezbędnych, endogennych aminokwasów – prawidłowe funkcjonowanie organizmu nie jest bez niej możliwe. Przede wszystkim pomaga utrzymać sprawność fizyczną i wspiera rozwój mięśni. Jest ona potrzebna do wytwarzania różnych związków niezbędnych do produkcji energii w mięśniach (np. fosforan kreatyny, fosforan argininy). Jest jednak zalecana wszystkim, nie tylko sportowcom. L-arginina wspiera prawidłową pracę układu sercowo-naczyniowego – w jej obecności dochodzi do uwolnienia tlenku azotu o właściwościach rozszerzających naczynia. Ma więc swoje zastosowanie w profilaktyce niewydolności serca i nadciśnienia tętniczego. Jako prekursor tlenku azotu arginina może ułatwić także erekcje prącia i może być użyteczna w przypadku zaburzeń wzwodu. Co więcej, arginina wspiera układ odpornościowy, przyśpiesza gojenie ran i oparzeń i zwalczanie infekcji.

Cechy produktu: bezglutenowy, bezmleczny, koszerny, wegański, wegetariański

Okres stosowania: 50 dni

Informacje dodatkowe

Marka
Marka Solgar
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 250zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Produkt nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą opinię.
Napisz opinię

Dostępność w Sklepach

Solgar L-Arginina 1000mg 90 szt.

Solgar L-Arginina 1000mg 90 szt.

L-Arginina w kapsułkach

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.