Tydzień z marką RESIBO

Tylko w dn. 1 - 5 października 2018 na naszym fanpage'u na Facebooku: KLIK! wyjątkowy tydzień.

Tydzień z marką RESIBO. Jeśli jesteście fanami pielęgnacji naturalnej to na pewno wiecie, co kryje się pod nazwą RESIBO, jakie skarby natury kryją w sobie produkty tej marki.

Na www Resibo przeczytacie "Równowaga jest słowem, które w pełni oddaje wartości marki Resibo. Mowa tu o różnych jej aspektach. Za każdym razem jednak chodzi o dotykanie tego, co najważniejsze w naszym życiu. Punktem wyjścia jest dla nas spajanie składników, których walory znane są od pokoleń z nowoczesnością. Szukamy harmonii pomiędzy ciągłą ekspansją i szybkim tempem życia a naturą, zdrowiem i podejmowaniem właściwych wyborów. Tworząc nasze produkty - klasyczne receptury łączymy z surowcami pozyskanymi przy użyciu najnowszych technologii. Naszym celem jest wysoka skuteczność kosmetyków przy zachowaniu naturalnych walorów oraz zrównoważonej produkcji, która pozostaje w zgodzie z otaczającą przyrodą. Resibo to kosmetyki organiczne - naturalne zdrowe kosmetyki."

A na naszym fanpage będziecie mogli poznać markę jeszcze lepiej i, co najważniejsze, wygrywać kosmetyki od marki Resibo! :-)

Tylko u nas TYDZIEŃ Z MARKĄ RESIBO!

ZAPRASZAMY!

Kosmetyki RESIBO są dostępne w naszej e-drogerii: KLIK!

Więcej o marce RESIBO: https://resibo.pl/

Regulamin konkursu

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie