Vichy Liftactiv

119.99 119,99 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w sklepie 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
p_13819

Vichy Liftactiv Opis produktu

Vichy Liftactiv - płatki pod oczy

Liftactiv Płatki hialuronowe pod oczy na noc to 100% kwasu hialuronowego dla poprawy wyglądu okolic oczu w ciągu 1 nocy. Wskazania: Zmarszczki typu „kurze łapki” i odwodniona skóra okolic oczu. Opatentowany system: Zawiera 100% kwasu hialuronowego, stosowany przez dermatologów ze względu na swoje właściwości przeciwzmarszczkowe. 160-mikrostożków z kwasu hialuronowego przenika przez naskórek dając efekt przeciwstarzeniowy. Odpowiedni dla skóry wrażliwej oraz wrażliwych oczu. Testowany pod kontrolą okulistyczną. Dla każdego rodzaju skóry.
Sposób użycia:
1. Zdejmij folię ochronną. Płatki są suche, ponieważ zawarty w nich kwas hialuronowy występuje w formie zestalonych 160-mikrostożków.
2. Nałóż płatki na oczyszczoną, osuszoną skórę, mając przy tym otwarte oczy oraz zachowując odpowiednią odległość od dolnej linii rzęs.
3. Po nałożeniu płatków delikatnie przyciśnij je do skóry, aby przyśpieszyć proces rozpuszczania się kwasu hialuronowego. Płatki są praktycznie niewyczuwalne, gdy są dobrze dopasowane do konturu oka.
4. Pozostaw płatki na skórze na noc.
5. Po przebudzeniu delikatnie zdejmij płatki, zaczynając od wewnętrznego kącika oczu i kierując się do zewnętrznego. Po zdjęciu płatków mogą pozostać delikatne ślady, które szybko znikną. Płatki zostały opracowane do stosowania na delikatnej skórze wokół oczu. Płatków można również używać na fałdach nosowo-wargowych.
Uwaga: nie nakładać zbyt blisko oczu.

Vichy Liftactiv Informacje dodatkowe

  • Kategoria Kremy pod oczy
  • Przeznaczenie do każdego typu skóry
  • Postać płatki

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięVichy Liftactiv
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie