21.99 21,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
p_15213

Aromactiv Opis produktu

Aromactiv Plastry Aromatyczne 5 szt.

Olejki eteryczne zawarte w plasterku udrożniają nos i pomagają szybciej zasnąć. Plastry aromatyczne Aromactiv zawierają kompozycję zapachową o działaniu odświeżającym. Dzięki swej bezpiecznej formie mogą być stosowane u dzieci już od 1. dnia życia. Plastry Aromactiv działają do 8 godzin i można je używać zarówno w dzień jak i w nocy. Plastry aplikuje się łatwo i bezpiecznie - przyklejone na ubranko nie podrażniają skóry dziecka.

Sposób użycia:
Odkleić folię ochronną z plastra i przykleić go na suche ubranko na wysokości klatki piersiowej (w bezpiecznej odległości od twarzy). W przypadku dzieci poniżej 3 roku życia plaster przykleić poza zasięgiem rączek dziecka, palcami przycisnąć i umocować plaster tak, aby się nie odkleił, po zużyciu, odklejać powoli skrzydełka plastra i zdjąć go z ubrania.

Środki ostrożności:
Nie stosować produktu Aromactiv plastry u osób z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku wystąpienia objawów alergicznych należy zaprzestać stosowania produktu. Nie stosować bezpośrednio na skórę! Nie podgrzewać i nie wystawiać na bezpośredni kontakt z ogniem! Unikać kontaktu z oczami, nosem, jamą ustną, otwartymi ranami oraz skórą.

Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Spółka z o.o.Aromactiv Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięAromactiv
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie