PRACA W SUPER-PHARM

Stawiamy na rozwój

  • Liczne szkolenia w formie tradycyjnej oraz e-learningowej: przygotowujące do pracy na danym stanowisku, produktowe, z zakresu zarządzania sprzedażą i zespołem

  • Możliwość udziału w programach talentowych przygotowujących do objęcia funkcji kierowniczych w naszych placówkach

  • Otwartą ścieżkę rozwoju na wyższe stanowiska zarówno w sklepach, jak i w biurze centralnym

Dodatkowo nasi pracownicy cenią sobie:

  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • Możliwość dostosowania czasu pracy do swoich potrzeb

  • Cykliczne spotkania integracyjne

  • Szeroki pakiet benefitów (Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, zniżkę na produkty sprzedawane w naszych placówkach, prezenty okolicznościowe)

  • Liczne konkursy sprzedażowe

Liczne szkolenia w formie tradycyjnej oraz e-learningowej

Przyjazna i nieformalna atmosfera pracy

Możliwość dostosowania czasu pracy do swoich potrzeb

Cykliczne spotkania integracyjne

Bardzo szeroki pakiet dodatkowych benefitów

Liczne i atrakcyjne konkursy sprzedażowe

Gwarantujemy otwartą ścieżkę rozwoju na wyższe stanowiska zarówno w sklepach, jak i w biurze centralnym. Najlepszym pracownikom stwarzamy szansę rozwoju i objęcia funkcji kierowniczych. Podejmując pracę w Super-Pharm otwierasz sobie dalsze możliwości zawodowe związane z awansem na stanowisko kierownika części drogeryjno-perfumeryjnej lub aptecznej.

Ponadto naszym pracownikom oferujemy liczne szkolenia oraz szeroki pakiet benefitów. Szkolenia odbywają się w formie tradycyjnej oraz e-learningowej z zakresu pracy na danym stanowisku, wiedzy o produktach lub zarządzania sprzedażą i zespołem. Szeroki pakiet benefitów obejmujący m. in. kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, zniżkę na produkty sprzedawane w naszych placówkach oraz prezenty okolicznościowe.

Zapraszamy Cię do udziału w procesach rekrutacyjnych zarówno do naszych placówek, jak i do biura centralnego!


W ramach Drogerii i Perfumerii oferujemy pracę na stanowiskach:

Kasjer/Sprzedawca

Do Twoich głównych zadań będzie należała obsługa klientów przy kasie, dbanie o prawidłową ekspozycję towarów oraz doradzanie klientom. Jeśli zależy Ci na rozwijaniu się w sprzedaży, nie lubisz nudy i rutyny oraz ważne jest dla Ciebie dostosowanie grafiku pracy do innych obowiązków , to zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.

Konsultant/ka ds. Urody

Na tym stanowisku najważniejsze jest profesjonalne doradztwo klientom w wyborze kosmetyków. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, interesujesz się produktami kosmetycznymi i chcesz pogłębiać swoją wiedzę z tego zakresu, to ta praca jest dla Ciebie. Świat perfum i produktów do makijażu jest bardzo interesującą dziedziną, którą możesz rozwijać w życiu prywatnym i zawodowym. Będąc z nami możesz połączyć pracę z pasją.


W ramach Apteki prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

Magistra farmacji i technika farmacji

Twoje obowiązki będą związane z doradztwem farmaceutycznym w zakresie stosowania produktów leczniczych, suplementów dietyi wyrobów medycznych. Zachęcamy do aplikowania osoby ambitne, lubiące wyzwania, które cenią sobie wywieranie realnego wpływu na sukces sprzedażowy apteki. Pracując w naszych placówkach masz możliwość rozwijania się w nowoczesnym koncepcie aptecznym zgodnym ze światowymi trendami rynkowymi.


NOWA APLIKACJA MOBILNA SUPER-PHARM

W każdej chwili zrobisz zakupy online, a także skorzystasz z atrakcyjnych superkuponów.

NOWA GAZETKA

Odkryj najnowsze promocje!

ZOBACZ GAZETKĘ

KLUB SUPER-PHARM

Nie posiadasz konta w klubie Super-Pharm? Zarejestruj się i odkryj moc rabatów!