Zwroty i reklamacje - drogeria online

ZWROTY - ODSTĄPIENIE OD UMOWY SPRZEDAŻY

Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni od chwili objęcia Towaru w posiadanie odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Koszt wysłania towaru ponosi Klient. Zwracany produkt może zostać również dostarczony do dowolnej drogerii Super-Pharm w Polsce.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Klient może złożyć w dowolny sposób. Preferujemy formę pisemną na adres email bok@superpharm.pl lub za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 222 730 730 lub poprzez chat dostępny na naszej stronie.

Wzór formularza odstąpienia od umowy: Formularz odstąpienia Formularz uzupełniony o kupione produkty wysyłamy również jako załącznik do faktury.

Szczegółowe informacje dotyczące odstąpienia od umowy sprzedaży opisane są w regulaminie sklepu § 8 Odstąpienie od Umowy sprzedaży.


REKLAMACJE

Reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży, Klient może składać w dowolnej formie. Preferujemy formę pisemną na adres email bok@superpharm.pl lub za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 222 730 730 lub poprzez chat dostępny na naszej stronie.

W celu sprawnego rozpatrzenia reklamacji prosimy o podanie następujących danych: imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, przedmiot reklamacji oraz numer zamówienia. Prosimy określić swoje oczekiwania, okoliczności uzasadniające reklamację, datę stwierdzenia wady, oraz o ile to możliwe zdjęcia wady (w przypadku złożenia reklamacji za pośrednictwem maila).

Pokrywamy koszty przesyłki reklamowanego produktu. Reklamacja może być również dostarczona do dowolnej drogerii Super-Pharm w Polsce. Prosimy o określenie dogodnej dla Państwa formy przy składaniu reklamacji.

Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji opisane są w regulaminie sklepu § 7 Rękojmia konsumencka.

NOWA APLIKACJA MOBILNA SUPER-PHARM

W każdej chwili zrobisz zakupy online, a także skorzystasz z atrakcyjnych superkuponów.

NOWA GAZETKA

Odkryj najnowsze promocje!

ZOBACZ GAZETKĘ

KLUB SUPER-PHARM

Nie posiadasz konta w klubie Super-Pharm? Zarejestruj się i odkryj moc rabatów!