ZWROTY – DROGERIE STACJONARNE

Drogi Kliencie Super - Pharm,

 

Szanując Twoje prawo do zmiany zdania Super -  Pharm Poland Sp. z o.o. gwarantuje swoim Klientom możliwość zwrotu lub wymiany towarów zakupionych w placówkach Super-Pharm.

 

Wymiana lub zwrot towaru są możliwe z zastrzeżeniem poniższych wymogów:

 

  1. Zwrot lub wymiana towaru możliwa jest w terminie maksymalnie do 30 dni od daty zakupu, za okazaniem oryginału paragonu lub faktury VAT potwierdzających zakup towaru w placówce Super - Pharm. Konieczne jest pisemne potwierdzenie przez Klienta dokonania zwrotu towaru.
  2. Zwrot lub wymiana towaru może być dokonana wyłącznie w przypadku, gdy zwracany towar jest w stanie nienaruszonym tzn. posiada oryginalne, nienaruszone etykiety i opakowanie oraz nie nosi jakichkolwiek znamion użytkowania.
  3. W przypadku produktów sprzedawanych w promocji, w szczególności w promocji obejmującej tzw. pakiety czyli np. drugi produkt 50%taniej, lub drugi produkt za 1 grosz,  czy też drugi produkt  z niższą ceną przy zakupie innego, zwrot produktów jest możliwy tylko w przypadku zwrotu całego zestawu objętego daną promocją.
  4. Zwracany towar jest wymieniany wyłącznie na towar o tej samej lub wyższej wartości (różnicę w cenie dopłaca Klient) lub kartę podarunkową Super-Pharm*.
  5. Karta podarunkowa Super-Pharm zostaje zasilona wartością zwracanego towaru, jednak nie większą niż 500 zł. W przypadku, gdy wartość zwracanych produktów jest wyższa niż 500 zł zostaną wydane kolejne karty podarunkowe w ilości, która pozwoli na pełne rozliczenie wartości zwrotu.
  6. Karta podarunkowa Super-Pharm uprawnia do dokonania zakupów we wszystkich placówkach Super-Pharm w terminie do 6 miesięcy od daty wydania karty. Karta podarunkowa nie może służyć do zakupu innej karty podarunkowej.
  7. Nagrody wydawane za punkty w ramach programu LifeStyle nie podlegają zwrotom.
  8. Produkty lecznicze, suplementy diety i wyroby medyczne wydane z apteki oraz drogerii nie podlegają zwrotom.
  9. Niniejszy Regulamin jest określa wyłącznie procedurę zwrotu lub wymiany towarów zakupionych Super-Pharm i nie ogranicza w żaden sposób innych uprawnień konsumentów wskazanych w obowiązujących przepisach, szczególności związanych z reklamacją produktu.

 

Zarząd Super Pharm Poland Sp. z o.o.

*Karta podarunkowa Super-Pharm nie może być wymieniana na gotówkę i nie ma możliwości wydania reszty.