Blanx Black

Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
p_15457

Blanx Black Opis produktu

BlanX Black pasta 75 ml

Pierwsza pasta do zębów BLANX zawierająca aktywny węgiel o doskonałych właściwościach wybielających zęby. Pasta Blanx Black dzięki zawartości aktywnego węgla z drzewa kokosowego dogłębnie oczyszcza szkliwo z osadów i najbardziej uporczywych przebarwień przywracając zębom naturalną biel i blask.
Mikro cząsteczki aktywnego węgla powstrzymują rozwój bakterii odpowiedzialnych za próchnicę i nieprzyjemny zapach z ust. Oprócz właściwości wybielających czarna pasta do zębów zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą i długotrwałe uczucie świeżości. Aktywny węgiel z drzewa kokosowego dokładnie poleruje szkliwo usuwając osady, naloty i przebarwienia. Pasta do zębów Blanx Black szybko i skutecznie przywraca zębom naturalną biel i uczucie doskonale wyczyszczonych zębów. Dodatkowo formuła wybielająca na bazie porostu arktycznego wzmacnia efekt wybielający i działanie bakteriostatyczne w jamie ustnej.

Czarna pasta do zębów Blanx staje się bielsza podczas szczotkowania zębów co uwidacznia proces przywracania bieli. Regularne szczotkowanie zębów pozwala utrzymać biel zębów skutecznie chroniąc przed ponownym gromadzeniem się osadów i przebarwień. Czarna pasta przeznaczona jest do codziennego szczotkowania zębów. Dla uzyskania najlepszych efektów wybielających zaleca się szczotkowanie zębów po każdym posiłku.

Blanx Black Informacje dodatkowe

  • Kategoria Pasty do zębów
  • Przeznaczenie dla kompletnej ochrony, oczyszczanie zębów, przeciwko próchnicy zębów, wybielanie zębów
  • Postać pasta do zębów

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięBlanx Black
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie