Klub LifeStyle - jak założyć kartę i uzbierać jak najwięcej punktów?

karta lifestyle super-pharm

Często robisz zakupy w Super-Pharm, ale nie posiadasz jeszcze karty Klubu LifeStyle lub naszej aplikacji mobilnej? Sporo Cię omija! Członkowie naszego Klubu regularnie korzystają z ekskluzywnych ofert promocyjnych i kuponów, a nawet odbierają kosmetyki… za darmo!

Klub LifeStyle by Super-Pharm to program lojalnościowy przygotowany dla naszych stałych klientów. Zasada jego działania jest bardzo prosta. Za każdą wydaną złotówkę w Super-Pharm (online lub stacjonarnie) otrzymujesz 1 punkt na swojej karcie. Po wydaniu 750 zł w ciągu roku zaczynamy podwajać punkty. Od tego momentu za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz 2 punkty.

WSKAZÓWKA

Liczbę swoich punktów możesz sprawdzić w każdym momencie logując się na konto LifeStyle lub w aplikacji mobilnej. Liczba punktów zobaczysz także na paragonie po zrobieniu zakupów w drogerii lub przykładając kartę do czytnika. Ważne – punkty są ważne przez rok.

Punkty zgromadzone na karcie LifeStyle możesz wymieniać później na nagrody, ale o nich za chwilę. Tymczasem krok po kroku wytłumaczymy, jak założyć kartę Klubu LifeStyle.

karta lifestyle superpharm karta lifestyle superpharm

Jak założyć kartę LifeStyle?    

To banalnie proste! Możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • poprzez rejestrację na superpharm.pl/lifestyle,
  • przez naszą aplikację mobilną,
  • w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.

Nasze karty wykonane są ze specjalnego plastiku, który jest bardziej przyjazny środowisku. Co najlepsze – nie musisz mieć ze sobą karty podczas zakupów w drogerii, a i tak naliczymy Ci punkty. Wystarczy, że przy kasie podczas swój numer telefonu lub skorzystasz z wirtualnej karty w aplikacji mobilnej. Jeśli częściej robisz zakupy online, zachęcamy do połączenia konta LifeStyle z kontem w e-drogerii – wtedy na twojej karcie będą naliczać się także punkty z zamówień internetowych. 

Karta LifeStyle Super-Pharm – czy warto ją założyć?

Oczywiście, że tak! To właśnie członkowie Klubu LifeStyle mogą korzystać z największych rabatów w naszych drogeriach. W każdej gazetce reklamowej znajdziesz informacje o promocjach, z których mogą skorzystać wyłącznie członkowie naszego programu lojalnościowego. Dodatkowo kilka razy w roku odbywają się „Dni LifeStyle”, podczas których rabaty na całe marki sięgają nawet 50 procent. To prawdziwe święto wielkich rabatów dla naszych Klubowiczów!

Członkowie Klubu LifeStyle mogą robić zakupy w świetnych cenach przez cały rok. Oprócz ofert z gazetki, warto na stronie Klubu oraz w aplikacji mobilnej sprawdzać tzw. „Oferty dla Ciebie”, a przede wszystkim „SuperKupony” . To personalizowane promocje dla Klubowiczów, z których można skorzystać w sklepach stacjonarnych. 

karta lifestyle superkuponykarta lifestyle superkupony

Karta LifeStyle – jak uzbierać jak najwięcej punktów?

Istnieje kilka sposobów, aby w szybkim czasie uzbierać wiele punktów na swoim koncie LifeStyle, a później wymienić je na najlepsze kosmetyki. Oto kilka wskazówek:

  • szukaj ofert „Super-Punkty” – chcesz w ekspresowym tempie uzbierać dużo punktów? Wypatruj ofert z SuperPunktami, a my naliczymy więcej punktów, 
  • zrób zakupy w urodziny – odwiedź naszą drogerię w dniu urodzin lub 7 dni po nich, a liczbę punktów policzymy... potrójnie! Ta oferta dotyczy wyłącznie sklepów stacjonarnych,
  • obserwuj SuperKupony – w naszej aplikacji mobilnej możesz znaleźć specjalne kupony, dzięki którym punkty zostaną naliczone podwójnie. Można z nich skorzystać tylko w drogeriach stacjonarnych.
  • szukaj dodatkowych możliwości i zadań - w gazetkach promocyjnych oraz na naszym Facebooku szukaj informacji o dodatkowych opcji zbierania punktów np. za pobranie aplikacji mobilnej lub zapisanie się do newslettera.  

Aplikacja LifeStyle Super-Pharm

Jeśli chcesz na bieżąco obserwować liczbę swoich punktów oraz aktualne promocje, zachęcamy do ściągnięcia naszej aplikacji mobilnej. Znajdziesz tam m.in. personalizowane oferty promocyjne oraz przygotowane specjalnie dla ciebie kupony na zakupy w sklepach stacjonarnych. Przed każdymi zakupami w naszych drogeriach zachęcamy do sprawdzenia kuponów w aplikacji – dzięki nim możesz oszczędzić pieniądze lub skorzystać z podwójnego naliczania punktów.

Na dodatek, dzięki aplikacji możesz zapomnieć o tradycyjnej karcie. Wystarczy, że przy kasie pokażesz wirtualną kartę, a punkty zostaną naliczone na Twoje konto LifeStyle. W aplikacji zawsze znajdziesz także naszą aktualną gazetkę promocyjną. 

Odbiór nagród za punkty w Klubie LifeStyle

Punkty zebrane na swojej karcie możesz wymienić na SuperNagrody. Ważne - nagrody możesz odebrać tylko w drogeriach stacjonarnych. Listę nagród znajdziesz w aplikacji mobilnej oraz na stronie Klubu LifeStyle. Nagrody można odebrać nawet jeśli na koncie masz niewielką ilość punktów (np. 50 punktów). Z kolei dla Klubowiczów z największą ilością punktów mamy naprawdę wyjątkowe nagrody np. perfumy.

Punkty LifeStyle możesz przekazać także na jedną z organizacji charytatywnych, dzięki opcji "Pomagaj Punktami". 

WSKAZÓWKA

Nie musisz się obawiać, że akurat nie masz w porfelu karty - punkty naliczamy na wiele sposobów! Pamiętaj, że podczas robienia zakupów możesz korzystać zarówno z karty wirtualnej w aplikacji mobilnej, jak i z karty fizycznej. Zawsze przy kasie możesz podać po prostu numer telefonu, aby punkty zostały naliczone na Twoje konto. 

Pobierz naszą aplikację mobilną:

Następny wpis Jak szybko pozbyć się pryszcza? Domowe sposoby i najlepsze kosmetyki Czytaj więcej