Bros Zielona Moc

Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
NOWOŚĆ
PROMOCJA
p_19640

Bros Zielona Moc Opis produktu

Bros Zielona Moc - spray na komary i kleszcze

Aerozol skutecznie odstraszający komary i meszki (do 6 h) oraz kleszcze (do 2 h). Stworzony na bazie składników pochodzenia roślinnego, nie zawiera DEET. Dzięki zawartości aloesu dodatkowo pielęgnuje i nawilża skórę. Ma przyjemny, świeży zapach i nie pozostawia tłustych plam.

Środki ostrożności:
Niebezpieczeństwo. H222 Skrajnie łatwopalny aerozol. H229 Pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzanie grozi wybuchem. H319 Działa drażniąco na oczy. P102 Chronić przed dziećmi. P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P211 Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. P251 Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. P410 + P412 Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. P260 Nie wdychać rozpylonej cieczy. P264 Dokładnie umyć ręce po użyciu. Nie nanosić na dłonie dzieci. Można stosować u dzieci od 3 roku życia. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Pierwsza pomoc: Z
apewnić dostęp świeżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem. Ośrodek Toksykologiczny w Warszawie, tel.: (22) 619 66 54. Skutki uboczne nie są znane. Pozostałości preparatu i opróżnione opakowanie traktować jak odpady komunalne.

Substancja czynna: citriodiol 10% (10 g/100 g).
Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 6049/15. 

Bros Zielona Moc Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięBros Zielona Moc
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie