Doppelherz aktiv Mocne kości Calcium 1500 + Vit.D3

25.99 25,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
p_18420
Opis produktu

Doppelherz Aktiv Mocne Kości Calcium 1500+Vit.D3 60 Tabletek

Suplement diety zawiera wapń i witamina D, które są niezbędne dla utrzymania prawidłowego stanu kości u osób dorosłych i starszych dzieci.

Udowodniono, że dieta ma duży wpływ na stan kości. Urozmaicona dieta bogata w przetwory mleczne, fasolę, orzechy, sardynki itp. jest w stanie dostarczyć wszystkie składniki potrzebne dla prawidłowego funkcjonowania kości. Jest to szczególnie ważne po menopauzie, gdy znacząco wzrasta zapotrzebowanie na wapń.

Zwiększone zapotrzebowanie na ten pierwiastek występuje również u dzieci i młodzieży, mężczyzn po 50. r.ż., u osób aktywnych fizycznie, palących papierosy, pijących znaczne ilości kawy, coli czy herbaty.
- Węglan wapnia jest przetwarzany w żołądku w chlorek wapnia, który jest bardzo dobrze przyswajany przez organizm. Połączenie z witaminą D jest najbardziej optymalne pod kątem wykorzystania wapnia przez organizm, bowiem wspomaga ona wchłanianie wapnia w jelitach i jego wykorzystanie w organizmie
- Witamina K odpowiada za działanie osteokalcyny, wpływającej na mineralizację kości.

Dawkowanie:
1 tabletka dziennie po posiłku, popijając obficie. Tabletkę można dzielić dla łatwiejszego połykania. Dla uzyskania odpowiedniego efektu preparat należy stosować co najmniej 6 miesięcy.

Składniki:
Zawartość skłaników w 1 tabletce:

Składniki               

Ilość (%RWS)           

Wapń

600 mg (75%)

witamina D

15 µg (300%)

Witamina K

15 µg (20%)

Doppelherz aktiv Mocne kości Calcium 1500 + Vit.D3 Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25 lutego 2015r., przez Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Lublinie