Doppelherz aktiv Na wątrobę complex

Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
p_18437
Opis produktu

Doppelherz Aktiv Na Wątrobę Complex 30 Kapsułek

Suplement diety zalecany w celu kompleksowego usprawnienia funkcji wątroby i jej naturalnej regeneracji.

Podwójna dawka standaryzowanego wyciągu z karczocha (cynaryny) wzmocniona sylimaryną. Sylimaryna jest standaryzowanym koncentratem z ostropestu a cynaryna jest skoncentrowanym, wyciągiem z karczocha.

- Karczoch usprawnia pracę wątroby i trawienie, a jednocześnie pomaga utrzymać prawidłowy profil lipidowy we krwi (m.in. poziom cholesterolu). Dzięki temu wpływa pozytywnie na funkcjonowanie wątroby, jelit i układu krążenia, w szczególności w przypadku ciężkostrawnej diety. Wyciąg z karczocha usprawnia również usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii z organizmu. Karczoch jest stosowany tradycyjnie w kuchni śródziemnomorskiej oraz do produkcji preparatów ochraniających wątrobę. Preparat zawiera wysoce skoncentrowany, standaryzowany ekstrakt z karczocha.
- Ostropest ułatwia naturalną regenerację komórek wątrobowych m.in. poprzez stabilizację ich błon komórkowych. Dodatkowo wykazuje działanie ochronne na wątrobę: chroni komórki przed działaniem substancji toksycznych. Preparat zawiera wysoce oczyszczoną 80% sylimarynę, główny składnik aktywny wyciągu z ostropestu.
- Cynk umożliwia prawidłowy metabolizm białek, lipidów i węglowodanów, zachodzący intensywnie w wątrobie. Witaminy z grupy B (B1/tiamina, B2, B5/kwas pantotenowy  i B6) wspomagają metabolizm energetyczny komórek.

Dawkowanie:
1 kapsułka dziennie. Dla uzyskania odpowiedniego efektu zaleca się kilkumiesięczne stosowanie.

Składniki:
Zawartość składników w 1 kapsułce:

Składniki

Ilość

Wyciąg z karczocha

250 mg

Wyciąg z ostropestu

25 mg

Tiamina (wit. B1)

0,55 mg

Ryboflawina (wit. B2)

0,7 mg

Kwas pantotenowy (wit. B5)

3 mg

Witamina B6

0,7 mg

Cynk

5 mgDoppelherz aktiv Na wątrobę complex Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 8 marca 2005r., przez Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie.