Marka: Long 4 Lashes

Long 4 lashes do rzęs – dlaczego warto?

Long 4 lashes do rzęs to marka, która specjalizuje się w pielęgnacji rzęs i brwi, choć w portfolio posiada również produkty do włosów, a nawet do makijażu. Odżywki Long 4 lashes to synonim skuteczności. Dlaczego osiągnęły taki sukces? Co jest ich sekretem?
W ofercie marki coś dla siebie znajdą osoby, które potrzebują wzmocnienia włosów i paznokci, przyspieszenia ich wzrostu, a także dla tych, które marzą o długich rzęsach w pełnej objętości - bez zabiegów przedłużania w gabinecie.
Long 4 lashes serum do rzęs to kultowy już produkt marki, uhonorowany przez portal Wizaż.pl tytułem Kosmetyk Wszech Czasów oraz nagrodą Kosmetycznej Rewolucji 18-lecia. Ten innowacyjny produkt przyspiesza wzrost rzęs dzięki wielu cennym składnikom. Wśród nich znajduje się kwas hialuronowy, łagodząca alantoina oraz prowitamina B5 (czyli inaczej pantenol), występujący naturalnie w skórze, włosach oraz paznokciach, niezbędny do ich prawidłowego wzrostu.
Prowitamina B5 dzięki swojej niskocząsteczkowej budowie wykazuje też duże podobieństwo do keratyny - podstawowego białka budującego włosy, paznokcie i skórę. Sekretnym składnikiem Long 4 lashes serum do rzęs jest Bimatoporost. Jest to środek obniżający ciśnienie śródgałkowe i okołogałkowe oka, a przy okazji stosowany w kosmetyce jako substancja przyspieszająca porost rzęs.

 

Long 4 lashes do brwi. Uzupełnij swoją pielęgnację okolic oczu!

Brwi są ramą twarzy, która odpowiada za jej wyraz. Od ich kształtu i kondycji zależy nie tylko Twój makijaż, ale również to, jak odbierają Cię inni. Rzadkie i nieprawidłowo wyregulowane brwi to detal, który potrafi zepsuć wygląd. Dlatego tak ważne jest, by były one gęste, dostatecznie grube i błyszczące. Wypracowując je, skutecznie poprawisz swój wygląd. Long 4 lashes do brwi zagęszcza i wzmacnia oraz widocznie poprawia ich stan.
Kompleks substancji aktywnych kwasem hialuronowym i prowitaminą B5 wzmacnia, nawilża i wygładza, a także poprawia strukturę brwi. Stają się one mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Zapewniając sobie taką kurację, dokonasz prawdziwej metamorfozy swojego wyglądu.

 

Odżywki Long 4 lashes – dla kogo?

W ofercie drogerii Super-Pharm, zarówno w wersji online, jak i stacjonarnie, znajduje się pełna oferta marki - nie tylko wspomniane Long 4 lashes serum do rzęs, ale również szampony i serum wzmacniające włosy, narażone na wypadanie pod wpływem stresu, zmiany diety, hormonalnymi czy też zmianami pogody. Odżywki Long 4 lashes to pewny wybór, jeśli Twoje włosy, paznokcie i rzęsy są osłabione i wymagają metamorfozy.
Long 4 lashes proponuje również kosmetyki kolorowe: pielęgnacyjne tusze do rzęs w kolorze klasycznej czerni z biotyną wzmacniającą włoski i stymulującą ich porost oraz z kwasem hialuronowym, nadającym nawilżenie, połysk i zdrowy wygląd rzęs. Z marką zadbasz też o makijaż ust. Pomadka Lip Tattoo to preparat do makijażu semi-permanentnego ust. Efekt? Usta w 3 trwałych na 24 godziny intensywnych kolorach: Elegant Raspberry, Red Intuition i Rosewood.
Niezależnie, na jaki produkt marki się zdecydujesz, będziesz zadowolona z jego działania. Takie powinny być nowoczesne kosmetyki – skuteczne, a zarazem bezpieczne. Wszystkie propozycje marki dostępne są w stacjonarnych drogeriach Super-Pharm oraz online.