Marka: Michel Mercier

Czy masz problem z rozczesywaniem włosów?

Większość szczotek na rynku różnią się od siebie kolorem, kształtem czy materiałem z którego są wykonane, zazwyczaj nie mamy rozróżnienia jeżeli chodzi o rodzaj włosów. A czy wszyscy mamy takie same włosy?

Szczotki Michel Mercier to jedyne szczotki na świecie dopasanych do Twoich włosów: cienkich, normalnych czy grubych. Mają opatentowany system końcówek, które redukują łamliwość i wypadanie włosów. Rewelacyjnie rozczesują zarówno suche jak i mokre włosy oraz idealnie sprawdzają się przy wszystkich rodzajach: prostych, falowanych, kręconych, czy przedłużanych.

Wybierz idealną szczotkę dla siebie!

Szczotka Michel Mercier Travel

Podróżna, kompaktowa o ergonomicznym kształcie szczotka, która jest idealnie dopasowana do dłoni.  Szczotka posiada nakładkę ochronną, która zabezpiecza końcówki przed uszkodzeniem. Szczotka idealnie pasuje do: torebki, kosmetyczki, walizki, torby sportowej etc.., wszędzie tam gdzie się przemieszczasz. Nareszcie przyjemne szczotkowanie, bez bólu, szarpania, czy wyrywania włosów.

Michel Mercier Natural Wood

 

Elegancka drewniana szczotka wykonana z najwyższej jakości włoskiego drewna. To propozycja dla osób, które cenią sobie nowoczesność i prestiż. Klasyka i elegancja dla najbardziej wymagających. Długa smukła rączka idealnie pasuje do dłoni, co pozwala na komfortowe rozczesywanie nawet bardzo długich włosów. Jest antystatyczna - zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Pokaż więcej
Ładuję...
Minimalna długość zapytania wynosi 3
Podobne wyszukiwania
Vichy
marki
loreal
magento garnier 4807
apap