Opti-Free Express

20.99 20,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
PROMOCJA
p_15154

Opti-Free Express Opis produktu

Opti-Free Express

Opti-Free Express jest to wielofunkcyjny płyn dezynfekujący do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych.
Może być stosowany z większością dostępnych w sprzedaży szkieł kontaktowych. Przeznaczony jest do pielęgnacji soczewek wykonanych z różnego typu materiałów, w tym silikonowo-hydrożelowych.

Posiada dwa składniki dezynfekujące, dzięki czemu jest skuteczniejszy i szybszy w działaniu bakteriobójczym. Mikroorganizmy są usuwane przez zawarte w płynie środki Polyquad i Aldox. Działają one na zanieczyszczenia, będąc jednocześnie zupełnie bezpiecznymi dla oczu.

Płyn do soczewek Opti-Free zawiera składniki odpowiedzialne za nawilżenie szkieł kontaktowych podczas pielęgnacji. Usuwa osady białkowo-tłuszczowe, dzięki zawartości cytrynianów oraz poloksaminy. Płyn charakteryzuje się łagodnym składem i może być stosowany również dla oczu wrażliwych.

Płyn Opti-Free może być użyty do poprawy komfortu noszenia soczewek kontaktowych w ciągu dnia. Wystarczy wpuścić od 1 do 2 kropel płynu do oka i kilkukrotnie zamrugać powiekami.

- Poprawia komfort noszenia soczewek
- Niszczy szkodliwe mikroorganizmy
- Utrzymuje soczewki w czystości
- Łagodzi drobne podrażnienia oczu

Sposób użycia:
Płyn pielęgnacyjny Opti-Free Express służy do czyszczenia szkieł kontaktowych bez pocierania. Po zdjęciu soczewek należy dokładnie spłukać je płynem i pozostawić w zamkniętym pojemniczku na całą noc lub minimum 6 godzin.
Płyn może być używany przez 6 miesięcy od momentu otwarcia. Soczewki kontaktowe można przechowywać w zamkniętym pojemniczku z płynem przez okres do 30 dni.

Opti-Free Express Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięOpti-Free Express
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie