Persil Power Caps Color, 22 szt.

kapsułki do prania

Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

Persil Power Caps Color, 22 szt. Persil Power Caps Color, 22 szt.
Cena od 31,99 zł Cena regularna 39,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 31,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Ciesz się perfekcyjną czystością i długotrwałą świeżością!

Persil Power Caps z technologią Deep Clean Plus zawiera unikalną kombinację składników aktywnych, które walczą z uporczywymi plamami. Wnika głęboko we włókna, usuwając najmniejsze cząsteczki plam, aby uzyskać nieskazitelny efekt i blaks ubrań. Persil Power Caps są skuteczne w niskich temperaturach, nawet od 20°C.

Blask tkanin oraz 30 dni świeżości gwarantowane.*

*po przechowywaniu w garderobie

Najważniejsze cechy Persil Power Caps Color:

  • higieniczna czystość
  • długotrwała świeżość
  • usunięte plamy

Jak używać ?

Włożyć do bębna pralki przed praniem. Nie do prania ręcznego.

Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 2 kapsułki, w innych przypadkach użyć 1 kapsułki. Nadaje się do wszystkich zakresów twardości wody.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Przechowywać w zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Nie dotykać mokrymi rękami. Nie ściskać, nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek.

Skоnсеntrowany środek do prania tkanin kolorowych w pralkach. Uwaga. Zawiera subtylisynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady lekarza. W przypadku połknięcia: wypłukać usta. Nie wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. Całkowicie opróżnione opakowanie usuwać do odpadów komunalnych wg lokalnych zasad.

Dodatkowe informacje

Kategoria
Dom Dom
Marka
Marka Persil

Składniki

(15-30 %: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne) , 5 - 15 %: mydło), (< 5 %: fosfoniany) (Pozostałe składniki: kompozycja zapachowa, Geraniol, Linalool, enzymy)
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 199zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Sortuj według
Wg. oceny (od najwyższej)
Wg. oceny (od najniższej)

Pokaż więcej