Pharmaceris A Medic Protection SPF100+, 75 ml

krem z filtrem

Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

94,65 zł / 100 ml
Pharmaceris A Medic Protection SPF100+, 75 ml Pharmaceris A Medic Protection SPF100+, 75 ml
Cena od 70,99 zł Cena regularna 96,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 70,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Pharmaceris A Medic Protection krem specjalna ochrona do twarzy i ciała SPF100+ - Formuła wyrobu medycznego o bardzo silnej ochronie przeciwsłonecznej

Innowacyjne połączenie szerokopasmowych filtrów anty-UVA/UVB/HEV/IR, wodoodporna formuła.

Stosowanie ochrony przeciwsłonecznej:

  • zapobiega powstawaniu nieodwracalnych zmian skórnych i chorób skóry (np. rogowacenia słonecznego) spowodowanych działaniem słońca.
  • zmniejsza ryzyko rozwoju nowotworów skóry.
  • zapobiega stresowi oksydacyjnemu, fotostarzeniu się skóry oraz zmianom i uszkodzeniom DNA indukowanym przez szerokie spektrum promieniowania słonecznego.

Wskazania:

Krem wskazany dla osób reagujących nietolerancją na różne typy promieniowania słonecznego tj. reakcje alergiczne, poparzenia słoneczne, rumień, zmiany pigmentacyjne. Polecany dla skóry delikatnej, wrażliwej, a także dla grup podwyższonego ryzyka powstawania zmian skórnych, w tym dla osób z bardzo jasną karnacją. Wyrób wskazany również dla osób ze zwiększonym prawdopodobieństwem wystąpienia nieczerniako- wych nowotworów skóry [np. u pacjentów z immunosupresją] oraz rogowacenia słonecznego niosącego ryzyko rozwoju raka skóry.

Działanie:

Krem zapobiega niekorzystnym zmianom wywołanym przez promieniowanie słoneczne zapewniając całoroczną, bardzo intensywną ochronę dla skóry wymagającej szczególnego zabezpieczenia. Zapobiega powstawaniu: oparzeń słonecznych, podrażnień i stanów zapalnych,   wyprysków   oraz   zmian   barwnikowych   i odczynów alergicznych wywołanych ekspozycją na słońce poprzez tworzenie ekranu redukującego przepływ szerokiego spectrum szkodliwych promieni słonecznych docierających w głąb skóry – w tym promieniowania UVA, UVB, IR i HEV.

Jak stosować krem Pharmaceris A Medic Protection SPF100+?

Do codziennego stosowania na skórę ciała i twarzy. Nanieść krem na skórę 20-30 minut przed ekspozycją na słońce, pona- wiać aplikację co 2 godziny. Wyrób przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. Szczegółowy opis sposobu użycia i dawkowania kremu w ulotce dołączonej do opakowania.

Wyrób medyczny stworzony przez naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego

Dodatkowe informacje

Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Postać
Postać krem
Rodzaj skóry / włosów
Rodzaj skóry / włosów do każdego typu skóry, do skóry alergicznej, do skóry atopowej, do skóry bardzo suchej, do skóry bardzo wrażliwej, do skóry nadreaktywnej, do skóry podrażnionej, do skóry wrażliwej
Producent
Producent Dr Irena Eris S.A
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 199zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Sortuj według
Wg. oceny (od najwyższej)
Wg. oceny (od najniższej)