Raid Night & Day

27.99 27,99 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w sklepie 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
p_19716

Raid Night & Day Opis produktu

Raid Night & Day - elektrofumigator

Elektrofumigator owadobójczy z wymiennym wkładem zapewnia działanie na ponad 200 godzin oraz niski pobór energii. Posiada technologię skompresowanego piasku - substancja czynna umieszczona jest w piasku, dlatego nie wycieka. Nie zawiera rozpuszczalników. Bezzapachowy. 

Sposób użycia:
1. Przygotowanie produktu: wyciągnąć wkład z opakowania ochronnego. Umieścić w urządzeniu i przekręcić zgodnie z ruchem wskazówek zegara w celu zamknięcia.
2. Przygotowanie wskaźnika zużycia wkładu: zerwać srebrną folię z zewnętrznej strony wkładu tak, aby niebieski płyn był widoczny. Płyn będzie parować tylko wtedy, kiedy urządzenie jest włączone. Kiedy płyn całkowicie wyparuje wymienić wkład na nowy.
3. Aby produkt zaczął działać należy włączyć go do gniazda sieci 230 V. Produkt będzie funkcjonować poprawnie w dowolnej pozycji. Czerwona dioda oznacza, że urządzenie działa. Produkt zaczyna działać przeciw muchom i komarom po 10 min (skuteczną ochronę uzyskuje się po 30-45 min), natomiast przeciw mrówkom po 4 godzinach od włączenia urządzenia.
4. Czas działania produktu: 1 wkład działa przez 10 dni (używany 24 godziny na dobę). Kiedy po 10 dniach wskaźnik zużycia wkładu wyschnie należy wkład wymienić na nowy. W celu wyłączenia produktu, po prostu wyciągnij z kontaktu. Produkt podłączony do prądu należy chronić przed ingerencją dzieci i osób szczególnej troski. Jedno urządzenie chroni pomieszczenie do 20 m3 powierzchni.

Uwaga:
Zawiera: transflutrynę. Substancja czynna: transflutryna 300 mg (13,4/100 g)/ 1 wkład.

Raid Night & Day Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięRaid Night & Day
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie