Swanson Folian Quatrefolic

18.99 18,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 130 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
PROMOCJA
p_17105
Opis produktu

Swanson Folian Quatrefolic 800 µg - 30 kapsułek

Quatrefolic jest produktem dostarczającym kwas foliowy w postaci glukozaminy 5MTHF.
Różnica między kwasem foliowym, a glukozaminą 5MTHF jest bardzo duża - kwas foliowy jest syntetyczny, w organiźmie ulega wieloetapowej przemianie biochemicznej, w efekcie której organizm wytwarza 5MTHF; Quatrefolic łatwo "przechodzi" przez żołądek, zostaje wchłonięty w jelicie cienkim i w postaci 5MTHF trafia do krwioobiegu.

  • Kwas foliowy jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz układu nerwowego (bierze udział w produkcji hormonów - serotoniny i noradrenaliny).
  • Niezbędny do prawidłowej syntezy DNA i RNA oraz wytwarzanie czerwonych krwinek w szpiku kostnym.
  • Deficyt kwasu foliowego hamuje prawidłowe procesy wzrostu i rozmnażania komórek, wywołuje zmiany w układzie nerwowym (stany lękowe i depresyjne, bezsenność), powoduje brak apetytu i smaku, bladość skory, zawroty głowy i osłabienie.
  • Duże zapotrzebowanie wykazują kobety w ciąży, u których może on pomóc w zapobieganiu poważnym wadom wrodzonym mózgu i kręgosłupa dziecka.
  • Dodatkowe przyjmowanie folianów w okresie planowania ciąży oraz we wczesnej ciąży ma kluczowe znaczenie dla zmniejszenia ryzyka wad cewy nerwowej płodu.

 Skład

1 kapsułka

Referencyjne

Wartości Spożycia

Folian Quatrefolic™

(glukozamina 5MTHF)

800µg

400 %


Skład:
Quatrefolic, brązowa mąka ryżowa, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Dawkowanie:
Jedna kapsułka dziennie.

Swanson Folian Quatrefolic Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Łodzi.