Systane Balance Krople Do Oczu, 10 ml

krople do oczu

Produkt niedostępny online

Sprawdź dostępność w sklepach

659,90 zł / 100 ml
Systane Balance Krople Do Oczu, 10 ml Systane Balance Krople Do Oczu, 10 ml
0,00 zł w klubie
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online

Sprawdź dostępność w sklepach

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Systane Balance Krople Do Oczu 10 Mililitrów

Systane Balance krople do oczu to niezwykle zaawansowana formuła w walce z dokuczliwymi objawami suchego oka, takimi jak: uczucie ciała obcego, kłucie, szczypanie czy pieczenie. Krople do oczu mają postać o klinicznie dowiedzionym działaniu - zatrzymują niezbędną wilgoć i sprzyjają zapobieganiu parowania łez, dając długotrwałą ulgę od objawów zespołu suchego oka. To idealne wsparcie dla osób cierpiących na problemy z gruczołami Meiboma. Krople do oczu Systane Balance polecane są szczególnie osobom, u których występują nasilone objawy łzawienia, u osób ze skłonnością do posklejanych oczu w godzinach porannych oraz osobom starszym. 

Wskazania:
Preparat Systane Balance działa szybko, poprawiając nawilżenie powierzchni oka, przynosząc ulgę w przypadku objawów zespołu suchego oka.

Sposób użycia:
Częstotliwość stosowania kropli Systane Balance należy dostosować do indywidualnych potrzeb, niezależnie od pory dnia. Zaleca się stosowanie 1 - 2 kropel miejscowo, do worka spojówkowego. W przypadku stosowania innych leków okulistycznych zalecane jest zachowanie co najmniej 15 minutowej przerwy między kolejnymi aplikacjami. Krople Systane Balance powinny być stosowane jako ostatnie. Nie zaleca się stosować z soczewkami kontaktowymi.

Skład:
Glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, olej mineralny, dimirystoilofosfatydyloglicerol, stearynian polioxylu 40, trójstearynian sorbitanu, kwas borowy, sorbitol, NAEDTA, 0,001% polyquaternium (polyquad).

Uwagi producenta:
Krople Systane Balance przeznaczone są tylko do zastosowań zewnętrznych. Nie stosować, jeśli produkt zmieni kolor oraz w przypadku wrażliwości na dowolny składnik tego produktu. Nie dotykać końcówką pojemnika żadnej powierzchni, aby uniknąć zanieczyszczenia. Po każdym użyciu z powrotem nałożyć nakrętkę. W przypadku wystąpienia bólu oczu, zmian w widzeniu, zaczerwienienia lub podrażnienia oczu utrzymującego się ponad 72H, należy zaprzestać stosowania kropli oraz skontaktować się z lekarzem.

Podmiot odpowiedzialny:
Alcon Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa

Informacje dodatkowe

Kategoria
Marka
Marka Systane
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 199zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Sortuj według
Wg. oceny (od najwyższej)
Wg. oceny (od najniższej)

Pokaż więcej