Doppelherz aktiv Morwa Slim Efekt

35.99 35,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 130 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
p_18421
Opis produktu

Doppelherz Aktiv Morwa Slim Efekt 60 Tabletek

Naturalna pomoc dla osób odchudzających się. Morwa wspomaga metabolizm węglowodanów poprzez ograniczanie wchłaniania cukrów.

- Liście morwy białej wspomagają metabolizm węglowodanów poprzez zmniejszanie przyswajania cukrów po posiłkach. Liście morwy białej (Morus alba) zawierają substancje, które hamują działanie enzymów odpowiedzialnych za rozkład w jelitach węglowodanów przyswajalnych do cukrów prostych w jelitach (np. skrobi do glukozy). W wyniku tego część węglowodanów pozostaje niestrawiona i podlega wydaleniu. Pomaga to w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów.
- Chrom wpływa korzystnie na metabolizm węglowodanów i makroskładników spożywanych z jedzeniem. Jest kluczowym elementem GTF (Glucose Tolerance Factor), czynnika zwiększającego wychwytywanie glukozy z krwi przez komórki i jej spalanie.

Wysoka dawka wyciągu z 2400 mg morwy białej w 1 tabletce, standaryzowanego na zawartość substancji aktywnej: DNJ.
Zawiera podwójną dawkę chromu (80 µg). Zmniejsza wchłanianie cukrów, naturalnie i bezpiecznie wspomaga odchudzanie oraz reguluje poziom glukozy we krwi.

Dawkowanie:
Stosować 1 tabletkę z posiłkiem zawierającym węglowodany (np. produkty mączne, ziemniaki, mleko, desery); dobrze popić. Najlepiej przyjmować 2 razy dziennie podczas większych posiłków.  W celu osiągnięcia właściwego efektu zalecane jest stosowanie przez co najmniej 3 miesiące.

Składniki:

Składniki                                                

Zawartość w 2 tabletkach                 

Morwa biała (wyciąg z liści)

600 mg

Chrom

80 µg


Wyprodukowano w farmaceutycznym standardzie jakości WHO. Nie zawiera cukru ani glutenu.

Doppelherz aktiv Morwa Slim Efekt Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 8 marca 2005 r., przez Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Krakowie.