Marka: B.Box

Jak powstała marka B. Box?

Box to marka zajmująca się produkcją i sprzedażą artykułów dla dzieci. W jej portfolio znajdują się akcesoria przechowywania i transportu picia i jedzenia, w tym m.in. bidon B. Box z obciążoną słomką, który został doceniony nie tylko przez rodziców oraz dzieci, ale i logopedów. Założycielkami firmy są Dannielle Michael i Monique Filer. Pierwszy produkt B. Box trafił w ręce klientów w 2007 roku. Był to funkcjonalny przewijak Baby Box, a jego nazwą chwilę później zaczęto określać całą markę. Firma stworzona przez dwie kobiety produkuje akcesoria zachęcające dzieci do rozwoju, zabaw sensorycznych i poznawania nowych smaków.

Marka B. Box przyjęła za swój cel ułatwienie dorosłym opieki nad dziećmi połączone z zabawą i stymulacją rozwoju. Obecnie w jej asortymencie można znaleźć organizery i torby dla mam, gryzaki oraz szereg akcesoriów z kategorii do jedzenia i do picia. Za sprawą bidonów, kubków, miseczek, widelców czy butelek o przemyślanej budowie dzieci mogą swobodnie odkrywać i testować smaki w kontrolowanych warunkach. Dystrybucją produktów marki B. Box na terenie Polski zajmuje się przedsiębiorstwo Baby&Travel.

Produkty marki B. Box

W asortymencie drogerii Super-Pharm znajdują się akcesoria do prechowywania jedzenia i picia stworzone specjalnie dla dzieci w różnym wieku. Wśród nich można wymienić m.in. bidony i butelki B. Box, lunchboxy, a także poręczne kubki treningowe. To nie wszystko, ponieważ dostępne są również gryzaki dla najmłodszych i praktyczne śliniaki zapinane na rzep z kieszonką wyłapującą pozostałości jedzenia. Produkty zostały stworzone przy użyciu bezpiecznych materiałów bez szkodliwych PCW, ftalanów i BPA.

Akcesoria do picia dla dzieci B. Box

Dla najmłodszych pociech marka przygotowała bidony do używania od 6. miesiąca życia. Produkty takie jak bidon dla dzieci B. Box Gelato Tutti Frutti wyposażono w obciążoną słomkę ze szczelnym dwukierunkowym zaworem. Umożliwia ona wygodne picie w różnych pozycjach. Bidon B. Box dostępny w kilku wersjach kolorystycznych z uchwytami sprawdzi się podczas nauki samodzielnego picia zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Co więcej, artykuły można bezpiecznie myć w zmywarce.

Oprócz tego w ofercie marki znajdują się butelki dla dzieci B. Box, których mogą używać najmłodsi po 9. miesiącu życia. Dla nieco starszych dzieci po 12. miesiącu życia przygotowano kubki treningowe. Produkty te, czyli m.in. kubek treningowy B. Box Malinowy są przydatne podczas etapu przejściowego, kiedy dziecko rezygnuje z niekapków na rzecz zwykłych kubków. Nie zabrakło również bidonów termicznych wyposażonych w ścianki ze stali nierdzewnej. Termobutelki B. Box utrzymują temperaturę ciepłych napojów nawet przez 6 godzin oraz chłodnych przez 8 godzin.

Pojemniki na jedzenie dla dzieci B. Box

Asortyment firmy to także akcesoria przydatne do przechowywania jedzenia dla najmłodszych oraz nauki samodzielnych posiłków. Marka proponuje swoim klientom lunchboxy B. Box w wersjach o różnej wielkości z wygodnymi przedziałkami, silikonowymi uszczelkami i zamknięciem na klips.

W ofercie znajdują się również termosy do przechowywania posiłków utrzymujące temperaturę ciepłych dań do 5 godzin oraz zimnych nawet do 7 godzin. Produkty takie jak termos na jedzenie B.Box Strawberry Shake wyposażono w funkcjonalne uchwyty z silikonu, widelec oraz zakręcane, szczelne zamknięcie. Pojemniki te zostały wykonane z bezpiecznej stali nierdzewnej, która nie wchodzi w interakcje z produktami spożywczymi.

Propozycją marki dla najmłodszych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z samodzielnym jedzeniem jest miseczka B. Box Strawberry Shake oraz niewysypki do posiłków w formie stałej, a także płynnych i półpłynnych dań. Akcesoria tego typu stanowią połączenie funkcjonalności kubków i miseczek. Produkty można myć w zmywarce i podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Gryzaki dla dzieci marki B. Box

W portfolio marki nie mogło zabraknąć gryzaków, które są jednym z nieodzownych akcesoriów dla dzieci zaczynających ząbkować. Produkty przybierające atrakcyjny dla dziecka kształt lisa wykonano z miękkiego silikonu. Gryzaki składają się z kilku części do łagodzenia bólu podczas wyrzynania się zębów trzonowych oraz przednich.

Co więcej, w ofercie Super-Pharm znajdują się gryzaki do podawania pokarmu B. Box. Przykładem jest produkt B. Box Strawberry Shake również z silikonu, który sprawdzi się m.in. do podawania miękkich warzyw i owoców. Możliwe jest mycie gryzaka w górnym koszu zmywarki.

FAQ

Od kiedy można używać bidonu B. Box?

Bidon B. Box może być używany przez dzieci w wieku od 6. miesiąca życia. Produkt został wyposażony w obciążoną słomkę, która umożliwia swobodne picie pod różnym kątem nachylenia.

Od kiedy można korzystać z kubka B. Box?

Kubek treningowy B. Box jest przeznaczony dla dzieci, które ukończyły 12. miesiąc życia. Produkt skonstruowano w taki sposób, aby zapobiegać rozlewaniu napojów podczas użytkowania przez najmłodszych. Sprawdza się podczas procesu przejścia z niekapka na zwykłe kubki.

Butelka B. Box – od kiedy można jej używać?

Butelka B. Box to produkt przeznaczony dla dzieci, które ukończyły 9. miesiąc życia. Produkt wyposażono w wyjmowaną silikonową słomkę oraz szczelne zamknięcie.