Marka: so.ko

Historia marki 

Koreańska marka so.ko współpracuje z drogeriami Super-Pharm od 2021 roku. Jej produkty dostępne są na wyłączność w punktach drogeryjnych i online. Cel firmy to tworzenie akcesoriów do pielęgnacji, które pozwolą skórze przywrócić jej naturalny blask.

Produkty marki

Marka proponuje klientom szeroką ofertę masażerów, wykonanych z różowego kwarcu i wysokiej jakości tworzywa. Kamień cieszy się popularnością w świecie beauty, a masowanie się nim często określane jest naturalną metodą na odmładzanie. Wszystko dzięki pobudzeniu krążenia w skórze twarzy, co poprawia jej elastyczność, jędrność, kolor.

Produkty do masażu twarzy marki SO.KO

Roller do twarzy SO.KO to dwustronne urządzenie do masażu cery. Obie części wykonane są z kwarcu różowego w kształcie rolek, co umożliwia swobodne poruszanie kamieniem po twarzy. Dzięki regularnemu rolowaniu twarzy można zauważyć poprawę jakości skóry i odzyskanie promiennego wyglądu cery.

Jak działa roller zastosowany na cerę?

  • Pomaga stymulować krążenie krwi;
  • Usuwa zanieczyszczenia z komórek skóry;
  • Spłyca zmarszczki i bruzdy;
  • Redukuje obrzęki i podkrążenie oczu.

Jak używać SO.KO rollera? Na początek należy dokładnie oczyścić twarz i nałożyć kilka kropel serum lub olejku. W ten sposób kamień będzie się lepiej ślizgał, a masaż będzie przyjemniejszy.

W okolicach czoła masażer należy przetaczać poziomo od środka czoła w stronę uszu. Przy oczach należy użyć mniejszej części i rolować nim od wewnętrznego kącika oka w stronę ucha.

Nos, usta i podbródek należy rolować od środka w stronę uszu, od górnej części policzka po kość żuchwy.

Dla spotęgowania efektu masażer można wcześniej schłodzić, umieszczając go na około 20 minut w lodówce.

Płytka gua sha do masażu twarzy SO.KO służy do masażu, który zapewnia redukowanie zmarszczek i opuchlizny . Wykonany z kwarcu różowego pomaga odzyskać młody i promienny wygląd skóry, poprzez stymulację krążenia krwi. Tym samym cera odzyskuje naturalny, zdrowy koloryt, a pory zostają oczyszczone z zanieczyszczeń.

Aby uzyskać jak najlepsze efekty, kamień należy czyścić po użyciu przy pomocy miękkiej, wilgotnej szmatki, a następnie go osuszyć. Do masażu kamień powinien być zupełnie suchy. Do czyszczenia należy używać letniej wody, warto unikać wysokiej temperatury i detergentów.

Produkty do masażu ciała marki SO.KO

Masujący wałek do ciała wspiera stymulację krążenia krwi, a dzięki wypustkom rolowanie zamienia się w przyjemny masaż rozluźniający. Po użyciu można poczuć, że napięcie w ciele jest złagodzone, a bóle mięśniowe mniej odczuwalne.

Dla zapewnienia jeszcze silniejszych doznań rollera można używać w kontakcie z wodą, a także można go używać do rozprowadzania po ciele balsamu lub olejku.

Wałek został wykonany z wysokiej jakości silikonowej części rolującej i uchwytu z tworzywa sztucznego, dlatego jest odporny na zmiany temperatur, działanie wody i innych substancji. Po zakończeniu masażu należy oczyścić go wilgotną szmatką, a następnie przetrzeć na sucho.

Stosowania masażera powinny unikać osoby ze skłonnościami do pękających naczynek, żylakami lub innymi problemami skórnymi.

FAQ:

Jak używać kamienia gua sha SO.KO?

Masaż kamieniem warto zaczynać od szyi i obojczyków, przesuwając ją ku górze. Kolejny etap to masaż podbródka i szczęki, od środka do zewnątrz. Kolejnym krokiem jest masaż policzków. Ważne jest wykonywanie promienistych ruchów, na zewnątrz twarzy.

Jak używać rollera SO.KO do masażu twarzy?

Masaż rollerem należy wykonywać partiami, od środka do wnętrza twarzy, zaczynając od czoła i przechodząc w dół. W okolicach oczu należy użyć mniejszej części, dla dokładnego wyprowadzenia limfy spod dolnych powiek. Dla spotęgowania efektu zanikania opuchlizny masażer przed zabiegiem warto schłodzić.

Jak czyścić produkty SO.KO?

Do czyszczenia masażerów SO.KO wystarczy wilgotna, mokra ściereczka, którą można przetrzeć akcesoria po zabiegu. Następnie wystarczy je wytrzeć na sucho.

Gdzie kupić rollery SO.KO?

Rollery i wszystkie masażery marki SO.KO są dostępne w sprzedaży wyłącznie w drogeriach Super-Pharm. Można je dostać stacjonarnie lub zamówić przez stronę internetową.