Ładuję...

Solgar Myszopłoch Kolczasty (Ruszczyk)

preparat na zmęczone nogi
Produkt dostępny
0,74 zł / 1 szt.
Solgar Myszopłoch Kolczasty (Ruszczyk) Solgar Myszopłoch Kolczasty (Ruszczyk)
Cena od 74,15 zł Normalna cena 124,99 zł
0,00 zł w klubie
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Solgar Myszopłoch Kolczasty - Ruszczyk - 100 kapsułek

Solgar Myszopłoch Kolczasty – Ruszczyk to preparat zawierający Myszopłoch kolczasty działający rewitalizująco i odświeżająco (100 kapsułek). Myszopłoch kolczasty (Ruscus aculeatus) jest ceniony przez zielarzy od wielu pokoleń.

Właściwości zdrowotne niskiego, zielonego krzewu opisywane były już przez greckiego uczonego Teofrasta. Obecnie roślina ożywia wyobraźnię badaczy, którzy w nowoczesnych laboratoriach tworzą preparaty, przynoszące ulgę osobom z opuchniętymi nogami.

Myszopłoch daje przy tym poczucie lekkości nóg. Dowody naukowe potwierdzają, że działa także rewitalizująco i odświeżająco.

  • daje poczucie lekkości nóg
  • działa rewitalizująco i odświeżająco

Dawkowanie:

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

Składniki:

Skład

Zawartość w 1 kapsułce

Sproszkowany korzeń
myszopłocha kolczastego (Ruscus aculeatus)

283 mg

Ekstrat z korzenia myszopłocha kolczastego
(Ruscus aculeatus)

50 mg

  • Myszopłoch kolczasty – roślinny środek ceniony od wielu pokoleń. Znany jest z tego, że zmniejsza poczucie ciężkości nóg, niweluje opuchliznę, działa rewitalizująco i odświeżająco. Zawiera ruskogeninę i neoruskogeninę, które zmniejszają przepuszczalność naczyń, wykazują działanie przeciwzapalne i przeciwkrzepliwe. Długotrwale przyjmowany myszopłoch kolczasty zmniejsza nasilenie skurczów, bóle i ilość krwi zalegającej w żyłach kończyn dolnych. Jest skutecznym środkiem wspomagającym proces leczenia przewlekłej niewydolności żylnej. Ruskogenina i neoruskogenina są również prekursorami w syntezie hormonów płciowych, wspomagają pracę układu trawiennego oraz detoksykację organizmu, wykazują działanie przeciwbakteryjne. Myszopłoch uważany jest również za środek o właściwościach przeczyszczających i moczopędnych.

Cechy produktu: bezglutenowy

Okres stosowania: 100 dni

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Solgar

Wygodny odbiór w sklepie

Darmowa Dostawa już od 180zł

Bezpieczne płatności online

14 dni na zwrot

Opinie klientów

Produkt nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą opinię.
Write Review
Napisz opinię