EasySept , 360 ml

płyn do soczewek

Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

12,22 zł / 100 ml
EasySept , 360 ml EasySept , 360 ml
Cena od 43,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Easy Sept® 360 ml

Easy Sept® to płyn do pielęgnacji soczewek. Za sprawą oksydacji spotęgowano skuteczność dezynfekcji, dzięki czemu soczewki oczyszczane z jego pomocą są jeszcze czystsze i bezpieczniejsze w stosowaniu. W opakowaniu z płynem pielęgnacyjnym Easy Sept® znajdziesz dedykowany pojemnik do neutralizacji soczewek. Skład bez konserwantów - Easy Sept

-Skład bez konserwantów - z płynu pielęgnacyjnego mogą bezpiecznie korzystać alergicy oraz osoby o wrażliwych oczach, bo w jego składzie nie ma żadnych konserwantów.
-Do wszystkich miękkich soczewek 
-Kompleksowe oczyszczanie - Easy Sept
-Kompleksowe oczyszczanie - preparat usuwa z powierzchni soczewek wszystkie zabrudzenia: kurz, osady białkowe i tłuszczowe, bakterie, grzyby.
-Funkcja oksydacji - Easy Sept
-Funkcja oksydacji - dzięki dodatkowemu pojemnikowi z krążkiem katalitycznym i opcji musowania soczewki są jeszcze szybciej i dokładniej oczyszczane i dezynfekowane.
-Nieprzerwana wygoda stosowania - Easy Sept

W opakowaniu z płynem Easy Sept® znajdziesz pojemnik z platynowym dyskiem katalitycznym. Po wlaniu do niego płynu, dysk, inaczej nazywany także krążkiem, przyczynia się do musowania preparatu, co potęguje skuteczność dezynfekcji. Po 6 godzinach płyn jest w pełni zneutralizowany do bezpiecznego dla oczu roztworu soli fizjologicznej. Po upływie tego czasu możesz bezpiecznie założyć soczewki. Pamiętaj tylko, by nie przepłukiwać ich płynem oksydacyjnym chwilę przed założeniem.

Dodatkowe informacje

Kategoria
Typ produktu
Typ produktu płyn do soczewek
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 199zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Sortuj według
Wg. oceny (od najwyższej)
Wg. oceny (od najniższej)

Pokaż więcej