Lambra Szybki Test Antygenowy Covid- 19 Ślina 1 Sztuka

Produkt niedostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 48h (nie dot. so-nd)

Sprawdź dostępność w sklepach

Lambra Szybki Test Antygenowy Covid- 19 Ślina 1 Sztuka Lambra Szybki Test Antygenowy Covid- 19 Ślina 1 Sztuka
14,99 zł
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprawdź dostępność w sklepach

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Lambra Szybki Test Antygenowy SARS-CoV-2 Do Samodzielnego Wykonania 1 Sztuka Ze Śliny

KRÓTKA DATA WAŻNOŚCI - 30.08.2022

Lambra Szybki Test Antygenowy SARS-CoV-2 jest szybkim testem immunologicznym do jakościowego wykrywania antygenów SARS-CoV-2 w próbkach z płynu ustnego /śliny. Test ten pozwala na szybkie wykrycie infekcji COVID-19 - wynik testu antygenowego otrzymywany jest po 15 minutach od momentu wykonania testu. Test antygenowy Lambra SARS-CoV-2 to test, który wykrywa cząsteczki białkowe (antygenowe) wirusa SARS-CoV-2 w ślinie osoby badanej. Test antygenowy wykrywający SARS-CoV-2 charakteryzuje się wysoką swoistością - dodatni wynik testu antygenowego potwierdza infekcję COVID-19. W porównaniu do testów PCR, test antygenowy cechuje się niższą czułością (80-90%). Dlatego też, negatywny wynik testu u osób z charakterystycznymi objawami COVID-19 powinien być potwierdzony dodatkowo badaniem molekularnym.

Lambra Szybki Test Antygenowy SARS-CoV-2 - skład zestawu:
-Bufor 1x
-Ulotka 1x
-Worek na odpady skażone 1x
-Urządzenie testowe 1x
-Urządzenia do pobierania (lejek, probówka i zatyczka probówki)1x

Sposób użycia:
Na 10 minut przed pobraniem próbki nie wkładaj niczego do ust, nie jedz, nie pij, nie żuj gumy ani nie pal wyrobów tytoniowych. Przed badaniem należy przez 20 sekund myć ręce mydłem i wodą. Jeśli mydło i woda nie są dostępne, użyj środka do dezynfekcji rąk z co najmniej z 60% zawartością alkoholu.

Pobieranie próbki: wyjmij lejek i plastikową rurkę, załóż lejek na rurkę. Głęboko kaszlnij 3-5 razy. Delikatnie wypluj ślinę do lejka. Plwocina (ale nie piana) powinna dojść do wysokości linii podziałki.
Uwaga: jeśli nie zebrano wystarczającej ilości plwociny, powtórz powyższe czynności związane z pobieraniem próbki. Umieść zużyty lejek w plastikowym worku na odpady.

Przygotowanie próbki: rozerwij saszetkę, aby otworzyć bufor i dodaj cały bufor do probówki ze śliną. Załóż zatyczkę probówki na probówkę. Delikatnie ściśnij tubkę 10-15 razy, aby dobrze wymieszać.

Testowanie: wyjmij urządzenie testowe z zamkniętego woreczka foliowego i użyj je w ciągu jednej godziny. Najlepsze wyniki zostaną osiągnięte, jeśli test zostanie wykonany natychmiast po otwarciu woreczka foliowego. Umieść kasetę testową na płaskiej i równej powierzchni. Odwróć probówkę i dodaj 2 krople roztworu do dołka (S) próbki przyrządu testowego, a następnie uruchom minutnik. Nie przesuwaj kasety testowej podczas wywoływania testu. Przeczytaj wynik po 15 minutach. Po zakończeniu testu umieść wszystkie elementy zestawu testowego w plastikowym worku na odpady skażone i zutylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie używaj ponownie żadnych zużytych elementów zestawu. Po utylizacji próbki dokładnie umyj ręce.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchymi ciemnym miejscu w temperaturze 4-30 stopni przez 18 miesięcy
Okres ważności karty testowj po otwarciu wynosi: 1h
Roztwór do obróbki próbki należy zużyć natychmiast po otwarciu

Uwagi:
-Niestosowanie się do kroków testowych może powodować niedokładne wyniki.
-Szybki test antygenowy COVID-19 (z plwociny) służy wyłącznie do samodzielnego testowania w diagnostyce in vitro.
-Wyniki uzyskane za pomocą testu należy rozpatrywać wraz z innymi wynikami klinicznymi innych badań i ocen laboratoryjnych.
-Jeżeli wynik badania jest ujemny lub nieważny, a objawy kliniczne utrzymują się, to dlatego, że wirus w bardzo wczesnej infekcji może nie zostać wykryty. Zaleca się ponowne wykonanie badania nowym testem po 1-2 dniach lub udanie się do szpitala aby wykluczyć infekcję.
-Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Dystrybutor w Polsce:
PharmaVitae Sp. z o.o.
E. Orzeszkowej 3/35
59-820 Leśna

Dodatkowe informacje

Marka
Marka TEST DIAGNOSTYCZNY
Opakowanie
Opakowanie 1 szt.
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 199zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Sortuj według
Wg. oceny (od najwyższej)
Wg. oceny (od najniższej)

Pokaż więcej