Solgar Kwas Foliowy 400 µg

Nasza cena 26.77 26,77 zł Normalna cena 38.99 38,99 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w sklepie 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
PROMOCJA
p_17007

Solgar Kwas Foliowy 400 µg Opis produktu

Solgar Kwas Foliowy 400 µg - 100 tabletek

OPIS PRODUKTU

Solgar Kwas Foliowy to preparat dla kobiet przyczyniający się do prawidłowego przebiegu ciąży (100 tabletek). Oferowany przez Solgar kwas foliowy jest hipoalergiczny, gdyż nie zawie­ra żadnych sztucznych dodatków czy też potencjalnych alergenów, ta­kich jak mąka kukurydziana, szelak, skrobia, soja. Produkt nie zawiera na­wet cukru i soli.

Standaryzacja każdej tabletki i odpowiednie testy gwarantują całkowi­cie naturalną przyswajalność każdej tabletki zawierającej 400 μg kwa­su foliowego.

Hipoalergiczna formuła i gwarantowana ilość 400 μg kwasu foliowe­go jest szczególnie korzystna dla przyszłych matek.

  • Foliany przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży.
  • Foliany pomagają w prawidłowej produkcji krwi.
  • Foliany pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) tabletka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne.

SKŁADNIKI

Skład

Zawartość w 1 tabletce

Kwas foliowy

400 µg

  • Kwas foliowy – należy do witamin z grupy B, nazywany również witaminą B9, B11 lub Bc. Nazwa pochodzi od łacińskiego słowa „folium”, które oznacza liść. Niezbędny jest każdemu z nas, ale w szczególności zalecany jest kobietom w ciąży i tym starającym się o dziecko. W czasie ciąży zapotrzebowanie na foliany zwiększa się dwukrotnie. Kwas foliowy bierze udział w syntezie DNA, wspomaga produkcję czerwonych krwinek, przez co zapobiega niedokrwistości, a przyjmowany w ciąży zmniejsza ryzyko wystąpień wad układu nerwowego u dziecka – wady cewy nerwowej, a także poronień, niskiej masy urodzeniowej i odklejania łożyska. Kwas foliowy bierze również udział w syntezie niezbędnych aminokwasów, uczestniczy w powstawaniu serotoniny i noradrenaliny. Decyduje także o dobrym samopoczuciu, reguluje pracę układu pokarmowego, usprawnia funkcjonowanie żołądka, jelit i wątroby.

Cechy produktu: bezglutenowy, bezmleczny, koszerny, wegański, wegetariański

Okres stosowania: 100 dni

Solgar Kwas Foliowy 400 µg Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięSolgar Kwas Foliowy 400 µg
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie