Uzdrovisco Rokitnik

Nasza cena 39.89 39,89 zł Normalna cena 56.99 56,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
NOWOŚĆ
p_16229

Uzdrovisco Rokitnik Opis produktu

Uzdrovisco Rokitnik - całodniowy krem nawadniający do twarzy

Fitoceutyk stworzony dla każdej kobiety, która wie, że od nawilżenia zaczyna się wszystko co dobre dla skóry. Pragnie komfortu, miękkości i gładkości. Dlatego od poranka do wieczora pragnie zapewnić jej odpowiedni poziom nawodnienia. Wie, że natura potrafi wzmacniać i przywracać odpowiedni poziom nawilżenia we wszystkich warstwach skóry. Pragnie komfortu, miękkości i gładkości. Bo warto stawiać na niezmiennie dobre rozwiązania.
Najwyższej jakości ekstrakty, standaryzowane i mianowane na aktywne molekuły (przygotowane podobnie, jak te do leków ziołowych). Bo warto patrzeć głębiej, by odkrywać to, co naprawdę działa.
- Selektywny ekstrakt z rokitnika (100% zalecanej dawki)-  – standaryzowany, pozyskiwany z nasion. Wpływa na poprawę spójności włókien białkowych skóry, jej gęstości oraz jędrności. Działa głęboko, aby na nowo zdefiniować harmonię twarzy. Przywraca skórze dobry stan, poprawia wygląd, zapewnia komfort oraz przeciwdziała wiotczeniu.  
- Selektywne mikroalgi – zaawansowane reaktywatory epidermalnego kwasu hialuronowego. Przywracają prawidłowe nawilżenie, wpływają na dobre funkcjonowanie skóry, stymulują produkcję ceramidów i odbudowują NMF. Silnie, wielopoziomowo nawilżają.   
- Trehaloza – naturalny disacharyd, który wykazuje nieprawdopodobną zdolność: ochrony protein przed uszkodzeniami, utrzymywania prawidłowego nawilżenia i  hamowania degradacji lipidów. Wzmacnia barierę naskórkową i indukuje proces autofagii, czyli sprzątania komórkowego (odkrycie, które zostało nagrodzone nagrodą Nobla). Wpływa tym samym na dłuższe i zdrowsze życie komórek.
- Kwas hialuronowy – naturalnie występujący w skórze związek silnie wiążący wodę. Jest niczym "zbiornik" na wodę, silnie ją zatrzymuje, dba o prawidłowe uwodnienie białek szkieletowych skóry. Wpływa znacznie na jędrność, elastyczność, miękkość i wygładzenie.
W kremie znajdziesz także: skwalan, masło Shea, inne naturalne emolienty.

Uzdrovisco Rokitnik Informacje dodatkowe

  • Kategoria Kremy do twarzy
  • Przeznaczenie do skóry mieszanej, do skóry normalnej, do skóry tłustej
  • Postać krem

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięUzdrovisco Rokitnik
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie